Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZe života

Martin Chodúr boduje v rozhlasové hitparádě Česká dvanáctka. V pondělí bude mít i big bandovou verzi!

Od loňská vysílá Český rozhlas Dvojka každou neděli hitparádu Česká dvanáctka. Letos se v ní mimořádně daří Martinovi Chodúrovi s jeho písní Klidně plakej dál, ke které si sám napsal hudbu i text. V hitparádě se drží 9 týdnů, 3x ji vyhrál a vícekrát obsadil 2. a 3. místo. Pokud v ní setrvá, vyhraje ocenění Zlatá Česká dvanáctka.

V big bandové verzi ji pak poprvé zazpívá v pondělí 19. března 2018 za doprovodu Rozhlasového big bandu Gustava Broma pod taktovkou Vlada Valoviče na zahajovacím koncertě 34. ročníku Mezinárodního festivalu rozhlasové tvorby PRIX BOHEMIA RADIO, který se uskuteční v sále Reduta Moravské filharmonie Olomouc. Bromův big band vedle Chodúra doprovodí i Moniku Bagárovou, Celeste Buckingham a Roba Opatovského.

„Škoda, že se mnou do Olomouce nedorazí i má přítelkyně Ivonka, která bude hlídat našeho dvouletého Martínka. A to jsme si hanáckou metropoli chtěli už tolikrát pořádně prohlédnout“, dodává náš asi nejvšestrannější zpěvák mladé generace, který se našel nejen ve světě popu a rocku, ale i swingu, šansonu, filmových a muzikálových melodií.

Zdroj: Archiv M. Chodúr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *