Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Jarní rejdění aneb „Na svatého Řehoře líný sedlák, který neoře“ v OC Letňany

V pátek 30. 3. přijďte rejdit, tvořit a oslavovat příchod jara nejkrásnějšího svátku v roce  do OC Letňany. Jarními soutěžemi, hledáním pokladů, tvorbou a hrou na pohádkové farmě vás provede Jarka Rychterová, zpěvačka a moderátorka rádia JUNIOR Český Rozhlas, a také veselé písničky z pokladnice pohádek i slavností. Písničky a dobrá nálada rozveselí dospělé i děti.

NA FARMĚ
Nejmenší návštěvníci budou moci hřebelcovat pohádkové koníky, omývat prasátka nebo krmit slepičky. Malí zahradní architekti ale i maminky a babičky si pro radost vytvoří vlastní jarní zahrádky. Dospělí a milovníci selfíček se vyfotí v Jarním foto-koutku v obřím vejci.

Součástí Farmy bude i hledání velikonočního pokladu v kouzelných pytlích s pšenicí a senem s farmářkou, která hodným napoví. Ti, kteří rádi tvoří, ocení jarní dílnu, ze které si odnesou krásné jarní dekorace pro svůj domov. Rodiny s dětmi si vyzkouší, jak zvládnou podojit kravku v životní velikosti, nebo zda-li dokáží plstit jarní maňásky a motivy jako naše babičky a prababičky.

Ani milovníci kvízů nezůstanou ochuzeni, řemeslné hádanky z dob minulých jsou opravdovou hádankářskou lahůdkou. Přijďte se bavit a skotačit do OC Letňany.

Koncepci akce a veškerou produkci zajistil pro OC Letňany tým Creative World Holešovice.

Zdroj: www.creativeworld.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *