Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Plánujete dámskou jízdu? Máme pro vás 7 tipů, jak si užít nezapomenutelnou akci!

Všichni známe ten pocit, když nám dochází síly, jsme unavené každodenním kolotočem povinností v práci a doma a naše tělo i mysl volá po pořádném restartu. Když už nevíte kudy kam, dopřejte si čas pro sebe a dobijte si vaše duševní baterky. Jak? Třeba povedenou dámskou jízdou. Není nad to někdy hodit za hlavu výtky vašeho šéfa i malicherné neshody s partnerem a pořádně si to užít s partou kamarádek. Pokud dáváte přednost domácímu pohodlí před přeplněným klubem, máme pro vás několik rad, jak si užít nezapomenutelný večer.

Dobře vyberte, koho pozvat
Pečlivě zvažte, koho chcete pozvat a pak obvolejte ty opravdu správné parťačky. Na Facebooku sice máte velké množství přátel, ale jen pár je těch nej. Nezapomeňte promyslet i osobní vztahy mezi kamarádkami a pozvěte prostě ty, se kterými je zábava zaručená.

Správně zvolený drink
Správně zvolené drinky jsou základ, ale každý pije něco jiného. Proto nebude na škodu mít k dispozici bílé i červené víno, výběr ovocných džusů a minerálku. Nejlépe však uděláte, když si jako správná hostitelka zjistíte preference kamarádek předem. Tak se s jistotou vyhnete riziku, že bude něco chybět.

Dobré jídlo
Bez dobrého jídla by to nešlo. Rozdejte kamarádkám jednotlivé úkoly a společně vykouzlete originální občerstvení. Pokud si dáváte pozor na postavu a vyhýbáte se smaženým chipsům, zkuste nové Lay´s Oven Baked, které jsou pečené v peci a obsahují tak o 50 % tuku méně než běžné lupínky. Bez výčitek si můžete pochutnat na dvou variantách – solených nebo s příchutí jogurtu a bylinek. Doplnit je můžete například avokádovým guacamole nebo z nich lehce vyčarujete španělské tapas.

K party patří hudba
Hudba je základ. Navozuje uvolněnou atmosféru a v pokročilejší hodině svádí i k tanečním kreacím. Zapněte si Youtube a společně se staňte djkami večera. U videoklipů k písničkám se parádně pobavíte a můžete zavzpomínat na staré časy.

Tematická party
Ozvláštněte váš večírek tím, že vyhlásíte téma večera. Tady se meze fantazii opravdu nekladou. Uvidíte, že k bláznivé atmosféře pomůže i taková maličkost, jako jsou třeba barevné paruky nebo extravagantní brýle.

Módní bazárek
Co by to byl za dámský večírek, kdyby se neřešily outfity. Řekněte kamarádkám, ať si s sebou přinesou na večírek neonošené kousky oblečení, které už je omrzely. Když už nedělají radost jim, můžou potěšit někoho jiného. Večírek můžete zakončit směnným bazárkem a módní přehlídkou.

Domácí beauty salon
V záplavě stále nových kosmetických produktů je těžké se dobře orientovat. Poproste kamarádky, aby přinesly své zaručené beauty pomocníky a udělejte si domácí kosmetický salon. Podělte se o své trumfy a vše si navzájem vyzkoušejte.

Carpe diem!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *