Andělské poselství Libora Baselidese: Co nám radí na prodloužený předmájový víkend?

Je nejen skvělý moderátor a herec, ale i všestranně nadaný umělec – maluje, umí navrhnout oblečení i šperk. Libor Baselides se také věnuje věcem mezi nebem a zemí. Vykládá karty a vnímá andělská poselství.

“Nikdy nejsme sami. Andělé jsou neustále po našem boku, nepřestávají nám posílat posilující a uzdravující energii. Čekají, až je požádáme o pomoc. Stačí, když na ně pomyslíme a jsou okamžitě u nás. Andělské vzkazy vždy promlouvají o lásce. Andělé nás vidí takové, jací opravdu jsme, tedy jako naprosto úžasné světelné bytosti hodné lásky,” svěřil Libor.

Poselství andělů pro nadcházející dny zní:
,,Beru život do svých rukou a zvyšuji v něm intenzitu dobra. Nastavuji hodnoty na harmonii, hojnost, dokonalé zdraví, láskyplné vztahy, skvělé příležitosti a všechno ostatní, po čem touží mé srdce. Proto si užívejte nadcházející dny plnými doušky. Příroda se probouzí a my s ní. Plňte si své sny! I zdánlivé maličkosti nám mohou přinášet radost.  Otevřeme se všemu novému a pozitivnímu, co nás obohatí na srdci i na duši…,” říká Libor.

Pokud se chcete o andělech dozvědět víc, a třeba si i pořídit nějaký pěkný šperk, zastavte se v pondělí 30. 4. nebo v úterý 1. 5. za Liborem Baselidesem do Galerie šperků Bijoux Nemesis na Jungmannovu 4 v Praze od 11 do 18 hodin. Pořídit si můžete i jeho knížku Anděli můj, tak mě veď. „A protože v úterý je 1. května, lásky čas, tak vás čeká ke každému nákupu dárek a možná i políbení,“ prozradil Libor.

Libor Baselides bude také hostem festivalu Astrovíkend 12. a 13. května 2018 na výstavišti v Holešovicích v Praze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *