Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Snídaně do postele! Neděle 13. května bude patřit všem maminkám

Druhou květnovou neděli oslaví všechny maminky svůj svátek. Buďte připraveni a potěšte je dárkem, kterým vyjádříte svou lásku a vděčnost za čas, který věnovala ona vám. Den matek je skvělou příležitostí, kdy jí za vše poděkovat a připít si sektem Rotkäppchen Demi Sec.

Nechte oslavenkyni odpočívat, v tento den si to zaslouží více než kdy jindy a připravte jí hned ráno snídani do postele. Zkuste stylové vejce Benedikt nebo klasická míchaná vajíčka. Dává-li maminka přednost sladkému, rozhodně doporučujeme připravit ovesné lívance nebo francouzský toast. A rozhodně si s maminkou připijte na její zdraví sektem Rotkäppchen Demi Sec.

Rotkäppchen nabízí řadu výrobků: od Sec, Demi Sec či Doux po Rosé Sec či Rubis Demi Sec. Ochutnejte také šumivé víno bez alkoholu, Rotkäppchen Désalcoolisé Blanc či Rosé. „Na zdraví všech maminek.“

Sekt Rotkäppchen je v České republice dostupný v běžné obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu 139 Kč.

RECEPT NA FRANCOUZSKÝ TOAST:
1 čajovou lžičku mleté skořice
1/4 lžičky mletého muškátového oříšku
2 lžíce cukru
4 lžíce másla
4 vejce
1/4 šálku mléka
1/2 čajové lžičky vanilkového extraktu
8 plátků vánočky, veky nebo bílého chleba
1/2 šálku zahřátého javorového sirupu

POSTUP:
V malé misce promíchejte, skořici, muškátový oříšek a cukr a nechte chvíli odpočinout. V pánvi nechte rozpustit máslo na střední teplotu. Smíchejte spolu skořicovou směs, vejce, mléko, vanilku a nalijte do mělké nádoby. Namočte nakrájený chléb ve vejcích. Plátky chleba smažte až do zlaté hnědé barvy, poté otočte na druhou stranu. Podávejte s javorovým sirupem.

 

Tip redakce:
Rotkäppchen Rosé Sec: užijte si léto s růžovými bublinkami

Letos v létě odhoďte starosti za hlavu a nechte si nasadit růžové brýle! Pozitivní pohled na svět přichází prostřednictvím kvalitního růžového šumivého vína Rotkäppchen Sekt Rosé Sec.

Rotkäppchen Rosé Sec je delikátní sekt vyrobený z pečlivě vybraných modrých odrůd vín. Díky svému svěžímu a ovocnému buketu spolu s harmonicky vyrovnanou chutí je Rotkäppchen Rosé Sec dokonalým společníkem pro různorodé příležitosti, ať už se jedná o letní zahradní party, či piknik s přáteli, kdy je dokonalým osvěžením, elegantní bruch nebo romantickou večeři.

Rotkäppchen Sekt Rosé Sec je suché víno s obsahem 30 až 32 gramů cukru na litr. Obsah alkoholu v Rotkäppchen Sekt Rosé Sec je 11 %. Víno podáváme vychlazené při teplotě 6 – 8 °C. Neváhejte Rotkäppchen Sekt Rosé Sec vyzkoušet při přípravě míchaných drinků. Rotkäppchen Sekt Rosé Sec je dostupný v běžné obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu 139,- Kč.

Rotkäppchen je nejoblíbenější a nejprodávanější značkou sektu v Německu. Značka se 160 let trvající tradicí začala sekt vyrábět v roce 1856 a našla si příznivce v řadách žen i mužů, u příležitosti významných životních momentů a nevšedních okamžiků. Červená čepička lahve je poznávacím znamením sektových lahví pro Rotkäppchen.

Zdroj: Rotkäppchen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *