Velký návrat Mariky Gombitové! První koncert po 20 letech odzpívala v Tatrách!

Nejúspěšnější slovenská zpěvačka a skladatelka Marika Gombitová se po 20 letech vrátila do Tater, aby zde odehrála dlouho očekávaný koncert. Se svou novou kapelou se vydala na turné a první koncert odehrála v Grand Hotelu Kempinski High Tatras, kde zazpívala své nejznámější hity a doslova si podmanila publikum tatranského hotelu.

Marika Gombitová si atmosféru v tatranském hotelu vychutnávala. “Jsem velmi ráda, že jsem právě zde ve Vysokých Tatrách. Cítila jsem se výborně, užila jsem si to, zvláště když zpívám pro lidi. Fungovala mezi námi vzájemná energie, takže to bylo super,” uvedla zpěvačka Marika Gombitová.

“Bylo nám ctí, že jsme mohli slyšet zpívat Mariku Gombitovou. Ukázala, že je vynikající zpěvačka a vytvořila zde nezapomenutelnou atmosféru. Každého si získala nejen svými nejznámějšími písněmi, ale i svou skromností a dobrosrdečností,” řekla Kathrin Noll, ředitelka Grand Hotelu Kempinski High Tatras.

Fanoušci si tak na prvním letošním koncertě v Grand Hotelu Kempinski vyslechli písně jako: Koloseum, Úlomky spomienok, Peklo milencov, Nenápadná, Čo s láskou, Sťahovanie duší, Paradiso a mnohé další. Na závěr nechyběla ani píseň Zem jménem “Láska”, která sklidila u všech velký úspěch. Po komorním koncertě Mariku Gombitovou zahrnuli fanoušci množstvím kytic, její přítomnost si mohli užít i po koncertě, kdy se jim osobně věnovala, podepisovala desky a s každým si osobně popovídala.

Pro své hosty si tatranský hotel připravil i další hudební vystoupení. V květnu se v nové sestavě představí česká kapela Chinaski a pro nejmenší je u příležitosti Dne dětí přichystané vystoupení populárního zpěváka Mira Jaroše.

Grand Hotel Kempinski High Tatras je známý výjimečnými akcemi. Vystupují zde ty nejlepší slovenské i zahraniční hudební hvězdy. Své koncerty tu odehráli už mnozí interpreti jako Bryan Adams, Morcheeba, Karel Gott, Richard Müller, Lucie Bílá, Hana Zagorová, Michal David, Elán a mnozí další.

Více informací o připravovaných akcích najdete na hotelové stránce www.kempinski.com/hightatras.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.