Blíží se mistrovství světa IIHF v ledním hokeji, osvěžit se můžete s limitovanou edicí piva

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2018 se neúprosně blíží, první zápasy v dánské Kodani odstartují už 5. května. Značka Krušovice coby oficiální sponzor mistrovství proto shrnuje své aktivity, které si pro nadcházející událost během uplynulých měsíců připravila. Představit hodlá novou kampaň s názvem „Tvoje mistrovství. Tvoje království“, speciální limitovanou edici hokejového piva, a také pestrý program pro hokejové fanoušky.

Speciální edice „hokejového piva“
Pro fanoušky je připravena limitovaná edice krušovické Řízné desítky a Královské dvanáctky. K dostání budou v plechu o objemu 0,5 litru a také v 1,5 litrových PET lahvích. Příznivci hokeje si mohou speciální balení zakoupit v maloobchodní síti od dubna do června. Brand manažer značky Krušovice Jiří Coufal říká: „Jako tradiční oficiální sponzor IIHF mistrovství světa v ledním hokeji chceme tento sportovní svátek náležitě oslavit. Proto jsme pro fanoušky připravili speciální limitovanou edici hokejového piva.“

 

Kampaň „Tvoje mistrovství. Tvoje království“
Královský pivovar Krušovice ve spojení s mistrovstvím světa v ledním hokeji 2018 představí svůj nový koncept hledající osobní království každého z nás. Když jde ale o mistrovství světa, tak se v České republice na chvilku zastaví čas a lidé žijí jen hokejem. Proto Krušovice představí nové hokejové sponzoringy, které budou vtipně představovat situace, kdy během mistrovství světa v hokeji, jde království stranou.

Krušovické pivo přímo v centru dění
Výborné krušovické pivo osvěží nejen návštěvníky VIP zóny, ale bude k dispozici i před kodaňským zimním stadionem. Protože Krušovice ví, že pro každého opravdového milovníka hokeje je jeho tým to nejdůležitější, připravily si, jako poděkování hráčům za jejich výkony, odměnu ve formě designových manžetových knoflíčků v bílém zlatě. Dostanou je vždy tři nejlepší hokejisté z týmu, který vypadne. Ozdobou na stadionu budou krásné krušovické hostesky. Nebude chybět ani branding na mantinelech, jako v předchozích letech.

Zdroj: Krušovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.