Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Grandhotel Pupp hostil Czech Fashion Week 2018

Na čtyři sta nadšených diváků sledovalo v sobotu v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech premiérový ročník prestižní přehlídky krásy, nových stylů a módních trendů – Czech Fashion Week 2018.

Více než třicet modelek představilo nové kolekce českých i zahraničních návrhářů jako je Osmany Laffita, Debbie Brown, Anna Tejklová, Gabriela Giotto, značku Werso Jiřiny Matoušové, Giani Galal či Alice Abraham.

Projekt s charitativní myšlenkou v technické režii Davida Altnera, s profesionálními vizážisty a kadeřníky produkuje špičkový tým pod vedením Žanety Morštadt.

Autorské módní přehlídky významných tuzemských i zahraničních módních návrhářů pokračují v sobotu a v neděli 23. a 24. června na lázeňské kolonádě v Teplicích.

V evropském měřítku ojedinělý maraton módy připravil Ing. Jiří Morštadt s vydavatelskou skupinou European Press Holding a.s. a European Fashion Agency.

 „O tom, že jde o průlomovou akci, svědčí i podpora projektu ze strany ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové, hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka či hejtmanky Karlovarského kraje Jany Vildumetzové,“ řekl Jiří Morštadt.

Vstupenky na příští týden jsou v předprodeji na www.ticketportal.cz a v Domě kultury Teplice.

Program je k dispozici na www.czechfashionweek.eu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *