Simona Krainová bojuje proti stárnutí drinky

Týden strávený na filmovém festivalu znamená pro každou celebritu několik kufrů plných předem připravených outfitů. Právě tady na každém kroku číhá několik paparazzi fotografů, kteří číhají na každý malý přešlap ve stylingu českých i zahraničních celebrit.

Nejinak na tom je topmodelka Simona Krainová, která se přišla pozdravit do MALL.cz Parku s módní guru Františkou Čížkovou. Ta zde bedlivým okem pozorovala a hodnotila módní kreace běžných i hvězdných návštěvníků. Simona Krainová měla i přes dlouholeté přátelství s Františkou ze setkání tak velký respekt, že svému manželovi, navzdory teplotám přesahujícím třicet stupňů oblékla slušivé sako. Sama dorazila v šatech, které pro ni připravil stylista Filip Vaněk.

Simona Krainová v šatech od Filipa Vaňka

„Po letním odpočinku mě v září čeká uvedení nového drinku, který obsahuje neobvykle koncentrované množství kolagenu. Tím prospěje pleti, která bude pružnější a krásnější,“ prozradila poprvé v MALL.cz Parku Simona složení nového nápoje krásy, jehož chuť doplní růže a řada dalších vitamínů a minerálů

Simona se chystá užít si léto. Proto hned z kraje prázdnin odložila děti k babičce a s manželem vyrazila do Karlových Varů. Po filmovém festivalu se chystá s manželem užít si romantiku ve dvou v Toskánsku a neodmyslitelná je také tradiční rodinná dovolená na Kanárských ostrovech. Takže se už teď můžeme těšit na spoustu svůdných fotografií ze Simoniných prázdnin.

Simona oblékla manžela i přes vedro do saka

Veškeré podrobnější informace o dalším programu a aktivitách MALL.cz Parku naleznete na https://festival.mall.cz/#schedule

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *