Závěrečné semifinále soutěže Miss Léta proběhne již tuto sobotu v Aquapalace Praha

Prestižní soutěž s podtitulem “Nejlepší zábava tohoto léta” má za sebou tři úspěšná semifinálová kola. O zbývající volná finálová místa se utkají dívky ve čtvrtém semifinále již tuto sobotu 28. července ve 14 hodin v Aquapalace Praha.

 

V pátek čeká na dívky příprava a nácvik disciplín. Během sobotního programu předvedou společnou taneční choreografii, módní přehlídku, volnou disciplínu a nebude chybět také oblíbená promenáda v plavkách, kterou ocení především pánové. „Po třech velmi úspěšných kolech bychom návštěvníky rádi pozvali na čtvrté závěrečné semifinále. Diváci se mohou opět těšit na nabitý program plný krásných žen, tance a módy. Odpoledne si mohou navíc zpestřit koupačkou ve Vodním světě a letními animacemi ve stylu divoké džungle, které poběží až do pozdních večerních hodin,” říká event manažerka Aquapalace Praha Dominika Longauerová. V porotě zasednou vítězky minulých ročníků.

Odpoledne plné ženské krásy vyvrcholí vyhlášením vítězek, které zároveň postoupí do finále. Na tři nejúspěšnější čeká korunka, šerpa a věcné dary od partnerů soutěže. Po skončení akce se finalistky přesunou na slavnostní afterparty, na kterou je odveze cabrio limuzína a dívky obléknou tradiční bílé outfity „Bílé armády“, které jsou neodmyslitelně spjaty se soutěží.

 

O soutěži Miss Léta
Miss léta je zábavná, společenská a obchodní platforma pořádaná ve stylu velkých letních párty spojených s nejvýznamnějšími společenskými událostmi v Praze. Vyžadovaná vysoká úroveň chování, oblékání, respekt k jedinci a sluncem prohřáté léto jsou pro soutěž klíčovými nástroji k navození té správné atmosféry. Misí Miss léta je nadále prohlubovat své postavení klíčového článku zábavy, který spojí krásné dívky, módní značky, partnery, obchod a média. Výtěžek soutěže Miss Léta je ze 100% převeden na Nadační fond IT People, který soutěž pořádá.

Nadační fond IT People
Hlavním cílem nadačního fondu IT people je propagace IT oboru a získávání studentů pro studium technických vysokých škol. Zakladatelem nadačního fondu IT People je společnost Mironet.

Zdroj: Aquapalace Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *