Lejla Abbasová vybrala výbavičku pro svá dvojčátka Tea a Bena

Moderátorka a zakladatelka Nadačního fondu Asante Kenya Lejla Abbasová porodila již 20. července v Podolské porodnici a u narození chlapečků byl partner Volkán. Lejla se poprvé od porodu ukázala v prodejně Špuntík, kde si vybírala nutnou výbavu.

Rodičům se podařilo radostnou novinu utajit před médii a to proto, že miminka díky předčasnému porodu potřebovala speciální péči a Lejla tak chtěla veškerou energii věnovat právě jim. Moderátorka rodila chlapečky přirozeně, což je v dnešní době u dvojčátek skoro zázrak. První týden byla miminka ještě v inkubátorech a tak s nimi Lejla zůstala v porodnici. Jejich stav se poté natolik zlepšil, že mohli být přemístěni do oddělení, kde už není nutná akutní péče. Lejla tak každý den za chlapečky chodí na kojeni a tvz. klokánkování, tedy mazlení. Navíc se musí věnovat roční dceři Iman a šestiletému Davídkovi. Nutno dodat, že partner Volkán a babička jsou Lejle velkou oporou.

Čtyřnásobná maminka v šestinedělí vypadá fantasticky a jak sama říká i se tak cítí, tedy až na to, že se kvůli nutným povinnostem moc nevyspí. Při výběru výbavičky pro dvojčátka se tedy rozhodovala hlavně prakticky. Na prodejně v Radotíně doporučili mamince například elektrickou odsávačku na obě prsa ke které značka Medela vyrábí pás pro snadné odsávání a maminka tak odsává bez pomoci rukou a může se volně pohybovat.

“Ve Špuntíku jsou dokonale vybaveni na doslova špuntíky. Mají tu pomocníky pro aktivní matky jako jsem já. Našla jsem tu skvělé vychytávky jako třeba kameru do auta od české firmy, která vám na monitoru umístěném na předním skle ukazuje, jak se mají děti v sedačkách, což se třemi malými dětmi využiju, nebo nosítko pro dvojčátka,” zmiňuje matka čtyř dětí. Lejla i své třetí těhotenství prožívala bezproblémově a ještě v květnu pomáhala Keni v rámci svého Nadačního fondu Asante Kenya, v zemi jež je jejich druhým domovem.

 

Radotínská prodejna Špuntík nabízí široký sortiment produktů pro děti i praktické potřeby pro maminky, které splňují ty nejpřísnější nároky na kvalitu a zdravotní bezpečnost. Personál vám pomůže sestavit výbavičku na míru s ohledem na Váš životní styl. Maminky i tatínci zde najdou poradenství produktové specialistky i porodní asistentky. “Vybíráme pouze takové značky, u kterých jsme přesvědčeni, že jejich výrobky jsou pro vaše miminko tím nejlepším a nabízíme cenovou škálu, aby si mohl vybrat opravdu každý. Máme pro vás připravený i kompletní seznam výbavičky pro vaše dětátko a to i na několik měsíců dopředu,“ říká Darina Noviková, výkonná ředitelka ŠPUNTÍK.CZ s.r.o.

Lejla spojila své jméno se Špuntíkem nejen díky skvělému výběru dětského sortimentu, ale také kvůli netradiční kampani, jejíž je společně s dalšími osobnostmi ambasadorkou. Rostoucí věk prvorodiček, odmítání zodpovědnosti i výrazné zvyšování počtu dětí cizí národnosti – na nepříznivé výsledky celostátního výzkumu reaguje kampaň Více špuntíků, více úsměvů pro Česko, která nabádá Čechy v produktivním věku k aktivnímu navyšování populace. Udělejte si svého špuntíka! V červnovém výzkumu pro internetový obchod Špuntík.cz odpovídali lidé mezi 18 – 45 lety na dotazy mapující jejich přístup k rodičovství. I když většina bezdětných respondentů do budoucna dítě jednoznačně chce, založení rodiny cíleně odkládá. Právě to chce změnit unikátní česká kampaň.

Evropa čelí problému stárnutí populace a tento trend se nevyhýbá ani České republice,“ tvrdí spolumajitel obchodu Špuntík.cz Jan Neuman. „Každá země hledá řešení, jak této rostoucí hrozbě zamezit, a proto i my chceme pomocí kampaně dodat lidem odvahu ke vstupu do rodičovství. Odkládáním rodičovství ubíráme dětem čas strávený nejen s námi, ale i s našimi rodiči, kteří si nás také pořizovali navzdory nepříznivé ekonomické situaci či zhoršeným podmínkám. Pojďme tedy dokázat, že i my to zvládneme a dejme Česku více dětských úsměvů,“ dodává Neuman. Celostátní kampaň Více špuntíků, více úsměvů pro Česko je spuštěna od července jako pocta stoletému výročí vzniku republiky. Více informací o kampani naleznete na webových stránkách www.viceusmevuprocesko.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *