SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert Heleny Vondráčkové

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Výherci dvou vstupenek na koncert jsou Petr P., Pohořelice; Standa S., Jistebnice; Martin M., Praha; Marian R., Praha; H. Smetanová, Uherčice. GRATULUJEME!

Pět výherců se může těšit na dvě vstupenky na velkou letní párty pod širým nebem, kterou uspořádá v pátek 31. srpna zpěvačka Helena Vondráčková! V Amfiteátru Houšťka (Brandýs nad Labem) nedaleko Prahy zazpívá své největší hity jako Dlouhá noc nebo Sladké mámení. Přijďte oslavit konec prázdnin s popovou legendou.

Zpěvačka do amfiteátru 20 minut cesty od Prahy zve všechny své příznivce a také ty, kteří chtějí oslavit závěr prázdnin. „Bude to párty pod širým nebem s mými největšími hity, ale i několika novinkami,“ prozradila zpěvačka, která do Houšťky přijede s kapelou Charlie Band v rámci svého česko-slovenského turné Helena DNES. A přiveze si i speciálního hosta. Tím bude její kolega, hvězda české muzikálové scény, Marián Vojtko.

Soutěžní otázka:
Jaká bude další zastávka na TOUR Heleny Vondráčkové 13.10.2018?
a) Praha
b) Brno
c) Ostrava

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 30.8. 2018. Do předmětu uveďte SOUTĚŽ VONDRÁČKOVÁ. Vyhrává 100., 200., 300., 400 a 500. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.