David Gránský opět v roli moderátora, vedle TopStaru si střihne Československo má talent

Už v pátek 31. srpna odstartuje sedmá řada úspěšné talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Čeká vás spousta novinek. Porotu ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová doplňuje nově zpěvačka Marta Jandová. Další z novinek nadcházejícího ročníku je i nová moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Aktuální ročník 2018 vám nabídne talenty během 15 dílů, z toho ve dvou živých přenosech – v semifinále a finále.

Premiéru Česko Slovensko má talent uvidíte vždy v pátek ve 20.15 na Primě.

Marta Jandová se na svou novou roli těší. „Česko Slovensko má talent je další výzva v mém životě. Zatím jsem hodnotila jen zpěv a vystoupení, teď mne ale čeká množství jiných talentů a pravděpodobně i netalentů. Jsem velmi zvědavá a velmi se na to těším,“ prozradila tato sympatická zpěvačka. Pro oba moderátory jde o výzvu, kterou s nadšením přijali. „Mám ráda výzvy a myslím si, že moderování ČSMT takovou výzvou určitě je. Bude to pro mne úplně nová poloha, takže mám samozřejmě trošku stresík, ale věřím, že zaběhnutá parta tvůrců bude pomáhat nováčkům. Každopádně cítím, že si užiji horu legrace, a tu já mám opravdu ráda,“ prozradila o nové roli moderátorky úspěšná slovenská herečka Lujza Garajová Schrameková, která se na Slovensku pyšní celou řadou ocenění. Na Slovensku ji její fanoušci také znají jako úspěšnou herečku stand-up comedy, takže se všichni můžou těšit na její pohotový jazyk. David Gránský patří aktuálně k nejúspěšnějším hercům a zpěvákům své generace. Sám má s talentovou soutěží osobní zkušenost. Před léty jednou prošel. „Na natáčení Česko Slovensko má talent se moc těším. Talent jsem vždy sledoval a baví mě na něm zejména jeho rozmanitost. Rozhodně je to pro mě velká moderátorská výzva. Trému nemám. Jediné, na co jsem zvědavý, je, co na můj výkon řekne skvělý moderátor předchozích řad Jakub Prachař, který mě bude sledovat z poroty,“ prozradil David Gránský.

Zajímavosti letošního ročníku
– poprvé se přihlásili soutěžící ze všech světadílů
– z cizinců se nejvíce hlásili Rusové a Ukrajinci (mnoho z nich žije v Česku nebo na Slovensku trvale)
– vzrostl počet striptérských čísel (nejvíce ze všech ročníků)
– tradičně se objevila spousta kouzelníků (tentokráte také hodně kouzlily ženy a děti)
– čekají vás poutavé osobní příběhy
– nechte se překvapit, jestli se objeví matador talentových klání Jozef Pátrovič
– castingové víkendy proběhly v 19 českých a slovenských městech
– 7 natáčecích dní trval výběr před porotou (točilo se až 14 hodin denně)
– 4 zlaté bzučáky využili porotci, kterými každý poslal jednoho účinkujícího přímo do finále
– za účasti hlavních aktérů byla natočena unikátní znělka pořadu z cirkusového prostředí
– heslo tohoto ročníku může znít „nevyzkoušíš, nevíš“ – „Never Try, Never Know“, které nejčastěji zaznělo z úst Jaro Slávika během natáčení, a dva porotci si ho dokonce nechali vytetovat na předloktí

Foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.