Soutěž Miss léta chystá finále, pak přijde i Miss České republiky. Makarenko už nesmí používat název Miss Czech Republic

Soutěž Miss léta jde do finále! Slavnostní večer  proběhne ve středu 12. září na Václavském náměstí na dvou místech – v hotelu Jalta a klubu Duplex. Na vítězku čeká automobil, věcné ceny i zakázky v zahraničí, pro soutěžící jsou připraveny ceny v celkové hodnotě půl milionu korun. Na srpnovém soustředění proto finalistky pilovaly nejen choreografii na finálový večer, ale prošly i náročným kurzem modelingu. Kdo jsou favoritky, to napoví tradiční malé finále, které se uskuteční 1. a 2. září na výstavišti v Letňanech. Zde se finalistky Miss Léta stanou tvářemi největší automobilové výstavy u nás a bude z nich vyhlášena Miss Prague Car Festival.

Soutěž Miss Léta se liší od ostatních soutěží krásy zejména budováním silných přátelských vazem mezi organizátory a soutěžícími. Je to jediná soutěž v České republice, která od svého vzniku nikdy nepotřebovala uzavírat smlouvu se soutěžícími, protože věří, že síla přátelství znamená víc než jakákoli smlouva.

V průběhu června a července proběhla v Aquapalace Praha celkem čtyři semifinálová kola Miss Léta, kde soutěžilo celkem 48 semifinalistek o postup do finálové dvanáctky Miss Léta, známé pod pojmem Bílá armáda. Novinkou ročníku 2018 byly streamované přímé přenosy ze semifinále. Po skončení každého kola se nové finalistky přesunuly na afterparty, na kterou je odvezla cabrio limuzína. Vítězky každého semifinále obdržely hodnotné ceny od významných světových značek.

Během srpna se finalistky účastnily focení a kurz zaměřený na rozvoj dívek v modelingovém světě, jako je catwalk, vizážistický kurz nebo průprava na práci v zahraničí. S Miss Léta spolupracují významní návrháři z České republiky i ze zahraničí, kdy vybrané finalistky Miss Léta tohoto i předchozích ročníků ještě tento podzim zamíří na módní show do Itálie, Kazachstánu a Ruska.

„Ve středu 12. září 2018 se těšte na finálový večer, který proběhne v Hotelu Jalta a v klubu Duplex na Václavském náměstí. V průběhu finálového večera se finalistky představí v tradičních outfitech Bílé armády, proběhnou přehlídky módních návrhářů a promenáda v plavkách. Vítězka Miss Léta 2018 kromě hodnotných cen a postupu na světovou Miss vyhrává roční pronájem novinky – luxusního SUV automobilu Ford Ecosport.“ Uvedla organizátorka soutěže Miss Léta, Alexandra Belingerová. „Ještě předtím se finalistky Miss Léta se stanou tvářemi největší automobilové výstavy u nás Prague Car Festival, kam se na ně mohou fanoušci a diváci přijít podívat o víkendu prvního a druhého září do Letňan“ dodala.

Finalistky:
1. Tereza Kopečková
2. Kateřina Lišková
3. Michaela Pangrácová
4. Nela Babirádová
5. Dominika Vinšová
6. Ivana Khymchuk
7. Denisa Štulíková
8. Radka Erbanová
9. Daniela Bauer
10. Anna Škodová
11. Nina Sattlerová
12. Anežka Šeinerová

O soutěži Miss Léta
Miss Léta je zábavná, společenská a obchodní platforma pořádaná ve stylu velkých letních párty spojených s nejvýznamnějšími společenskými událostmi v Praze. Vyžadovaná vysoká úroveň chování, oblékání, respekt k jedinci a sluncem prohřáté léto jsou pro soutěž klíčovými nástroji k navození té správné atmosféry. Misí Miss léta je nadále prohlubovat své postavení klíčového článku zábavy, který spojí krásné dívky, módní značky, partnery, obchod a média. Výtěžek soutěže Miss Léta je ze 100 % převeden na Nadační fond IT People, který soutěž pořádá.


Nadační fond IT People
Hlavním cílem nadačního fondu IT people je propagace IT oboru a získávání studentů pro studium technických vysokých škol. Zakladatelem nadačního fondu IT People je společnost Mironet.

Hlavní sponzoři soutěže Miss Léta
Karlovarské minerální vody (Aquila, Fruttimo) – Aquila se stala po pěti letech sponzorem soutěže krásy. Jsme jediná soutěž krásy, která je spolufinancována Karlovarskými minerálními vodami.
Blackberry – značka mobilních telefonů, Blackberry, se stala oficiálním dodavatelem mobilních telefonů pro soutěž Miss Léta.
Ford Carent Praha – vítězka soutěže Miss Léta vyhrává roční pronájem automobilu značky Ford od společnosti Carent Praha.
Mironet – známý IT e-shop v České republice se podílí na finanční podpoře této soutěže od jejího založení. Dodává soutěži zázemí, finanční podporu a obchodní management.
Aquapalace Praha – nejzábavnější aquapark ve střední Evropě organizuje semifinálová kola v prostorách Vodního světa a zajišťuje zázemí pro produkci a samotné soutěžící.
Chopin Vodka – nejpopulárnější a nejluxusnější značka vodky na světě s nejvyššími světovými oceněními. Chopin vodku podporuje například Sandra Bullock.

Název soutěže Miss Czech Republic už nesmí používat podle předběžného rozhodnutí soudu Taťána Makarenko. “V současné době jsme jediným pravomocným držitelem práv k názvu MISS CZECH REPUBLIC ve smyslu průmyslových práv. V rámci doplnění žaloby, kdy podklady doplníme v září, budeme požadovat ukončení nekalosoutěžního jednání, ukončení plagiátorství a ukončení užívání názvu MISS CZECH REPUBLIC Taťánou Makarenko,” prohlásil ředitel soutěže Robert Novotný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *