Zpěvák a producent Martin France: Mohl by se živit jako model! Chystá však další charitativní koncert Křídla motýlí

Za rok oslaví zpěvák a producent Martin France životní jubileum, podle fotek, které ale nedávno zveřejnil na sociálních sítích, je stále více sexy! Živit by se klidně mohl jako model. Skvělá figura, vypracované tělo, svaly… Mnozí vrstevníci by mu mohli závidět! Martin se ale během prázdnin nezastaví. Kromě cvičení je zahrnutý prací – aktuálně chystá charitativní koncert Křídla motýlí, který se odehraje v sobotu 1. 9. 2018 od 18 hodin v Dolních Dunajovicích. A nejen, že jej organizuje, ale také tu zazpívá. Třeba duet Co s námi bude dál s Chantal Poullain. Ještě před tím, než v sobotu dorazí na jižná Moravu, vyjel do jižních Čech, a to na turné Seniorské hrátky s Josefem Lauferem. Zkrátka léto má plné práce!

Už popáté se potkají hvězdy československého pop-rockovo-šansonového muzikantského světa na malebném náměstí jihomoravských Dolních Dunajovic.  Tato obec vládne především folklorem, ale před 5 lety se díky zpěvákovi, herci a producentovi Martinovi France v jedné osobě podařilo uvést v světlo světa tento benefiční koncert, jehož výtěžek je určen pro charitativní organizaci Debra.

„Lehké to nebylo tenkrát a lehké to není ani dnes. Děkujeme především Jihomoravskému kraji za podporu, obci Dolní Dunajovice včele se starostou Josefem Hasníkem, ale i městu Brna a jeho primátorovi, ale doufáme, že od této instituce dokážeme do budoucna získat třeba více financí,” dodal France.

 

Na koncertě se už po druhé objeví šansonová legenda Jitka Zelenková, Martin Maxa, Sámer Issa nebo Thomas Puskailer (SR), ale svou premiéru si zde odbydou například Leona Machálková, Chantal Poullain, která si zazpívá i duet s Martinem Francem, muzikálová herečka Yvetta Blanarovičová nebo Martina Balogová.  A nebo úplně nové tváře Milan Šatník, Kamila Hübsch, Kubánec Alec MoMac ad.  Pro diváky je opět připraveno i překvapení. Výtěžek bude věnován charitativní organizaci Debra – pacienty s nemocí motýlích křídel.

Vstupenky je možné zakoupit přes Ticketlive a nebo v den konání koncertu přímo na místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *