Největší hvězdy českého a slovenského Musical.ly se chystají do Prahy!

V sobotu 1. září od 13 do 17 hodin zaplní Letní terasu Centra Chodov největší hvězdy českého a slovenského Musical.ly. Se svým singlem “Neodcházej” se představí Timmy White, zazpívají také zpěvačky Mína a Nela Kailová. Hudební vystoupení doplní taneční kreace electric boogie tanečnice Annie Camel a freestylisty Nachtyho. Kromě toho se mohou návštěvníci těšit na soutěže se streamerem Adamem Kajumim nebo autogramiádu a focení s youtuberkou Terysou.

V Centru Chodov přivítají nový školní rok společně s youtubery, zpěváky a tanečníky z Muser Tour. “Musery”, kteří se dali dohromady prostřednictvím hudební aplikace Musical.ly, tvoří skupina zpěváků, youtuberů, streamerů, herců a tanečníků. Většina členů má bohaté zkušenosti s vystupováním v muzikálech, pěveckých a tanečních soutěžích a hraním ve filmech a seriálech. Nelu Kailovou a youtuberku Mínu si mohou diváci pamatovat z oblíbené Ordinace v růžové zahradě. Prvního a druhého ročníku Muser Tour, který proběhl v březnu a červnu letošního roku, se v 10 českých městech zúčastnilo přes 5 tisíc fanoušků. V Centru Chodov vystoupí v sobotu 1. září celkem 12 tváří českého a slovenského Musical.ly.

Musical.ly se ve Spojených státech řadí k nejpopulárnějším sociálním platformám mezi mladými lidmi, používají ji takové celebrity jako Justin Bieber, Bruno Mars nebo Selena Gomez. Také v České republice se u teenagerů začíná těšit stále větší oblibě. Pomocí Musical.ly mohou lidé ukázat svůj hudební, taneční nebo moderátorský talent. Aplikace umožňuje zachycení životních momentů, zkušeností a poznatků přímo prostřednictvím mobilního telefonu, videa není nutné složitě stříhat a tvůrcem obsahu se tak může stát úplně každý. Na rozdíl od Youtube je Musical.ly více komunitní, i díky tomu mají živá vysílání výrazně vyšší dosahy než u jiných aplikací, a lidé zde mohou používat licencovanou hudbu zcela legálně.

Zdroj: www.centrumchodov.cz a https://www.facebook.com/centrumchodov.

Jeden myslel na “Největší hvězdy českého a slovenského Musical.ly se chystají do Prahy!

  • 15.2.2022 (21:25)
    Trvalý odkaz

    Ok Nela je Šiprová tanečnice,zpěvačka , a hudební talent neboli má dobrou kariéru s pozdravem Tomáš Zděněk Palacka se Staré Boleslavi -Praha-východ.☠️🇩🇯☠️🇨🇷☠️🇨🇷💘🇨🇷💘🇨🇷💘🇨🇷💘🇨🇷💘🇻🇺🌝🌝🇨🇷🌝🇨🇷💘🇨🇷🌝🌝🇨🇷💘🤩💖♥️♥️💖☠️💚☠️💚☠️💚💘💘🤩💘🤩💘🤩💘🤩💘🤩💘🤩💘🤩💘🤩💘💘🤩💘🤩🤩💘💘🤩💘🤩💘🤩🤩💘💌💘💌💘🤩💘

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *