Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Nová exkluzivní kolekce St. Elsewhere od Preciosy se inspirovala technickými objevy

Modely z exkluzivní kolekce St. Elsewhere se dnes večer představí v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku na show Zuzany Kubíčkové. V Šanghaji a Paříží následně přenese módní profesionály do fantazijního světa St. Elsewhere rozšířená realita.

„Příprava modelů mi zabrala dva měsíce a inspirovala jsem se především během svých cest do zahraničí,“ popisuje Zuzana Kubíčková, která stojí za celou kolekcí inspiračních modelů pro sezonu podzim/zima 2019/20 s názvem St. Elsewhere. Novinkovými kameny bohatě zdobenou kolekci představí Zuzana Kubíčková dnes večer v pražském Rudolfinu. Jedním z jejích vrcholů je i róba z křišťálové sítě Preciosa posetá takřka dvěma sty tisíci broušených kamenů.

Kolekce St. Elsewhere přináší na trh řadu senzačních novinek v čele s vůbec nejmenší dvanáctifacetovou šatonovou růží na světě, nejblyštivějším šatonem na trhu nebo zcela ojedinělými pokovy vhodnými pro zpracování metodou ztraceného vosku na šlechtěných kamenech pro šperkaře.

Světové publikum zavede kampaň St. Elsewhere na odlehlou vědeckou bázi, která podléhá nejvyššímu utajení. Kolekce čerpá inspiraci právě v mimořádně přesných a náročných metodách, které za každým broušeným kamenem z českého křišťálu stojí. Vědeckou bází provází nečekaná návštěvnice neznámého původu, která tajemství výroby odhaluje. Díky virtuální realitě budou moci do světa St. Elsewhere vstoupit také návštěvníci veletrhů Intertextile Shanghai a Première Vision Paris, tam se celá kolekce představí odborníkům.

„Novinky, které v St. Elsewhere přinášíme, znamenají absolutní špičku inovací v oblasti světového trhu s křišťálem a šperkovými kameny,“ vysvětluje Jan Štiller, ředitel rozvoje obchodu a marketingu Preciosy Components. „Téma tedy zcela přirozeně vzešlo ze samotného procesu jejich přípravy a jejich představení v kontextu těchto převratných technologií.“

Kampaň St. Elsewhere pro podzim a zimu 2019/20 přináší následující novinky: Křišťál 
• Nové velikosti:
 Chaton Rose MAXIMA ss2
 Pyramid MAXIMA FB 5mm, 12mm
 Bižuterní řetězy osazené Chatony MAXIMA ss4.5
• Nový výbrus:
 Royal Chaton MAXIMA
• Nové barvy:
 Dark Indigo
 Vintage Rose
• Nový pokov:
 Crystal Peacock Green
• Nové produkty:
 Slim Baguette MAXIMA 2H
 Button MAXIMA 2H
 Brass Buttons: Star, Flower, Circle, Pinwheel
• Nově v provedení hotfix:
 Chaton Rose MAXIMA ss3, ss4
 Chaton Rose MAXIMA se spodními pokovy: Bermuda Blue and Nightfall
 Round Cabochon
 Pyramid MAXIMA FB 8mm
• Nově v tvarových a našívacích kamenech:
 Light Siam
• Nově v tvarových kamenech:
 Black Diamond

Šperkové kameny
• Nové pokovy (vhodné pro metodu ztraceného vosku):
 Aurora Borealis (AB)
 Radiance
• Nové tvary:
 Oval Cabochon
 Pear Cabochon
• Nový výbrus:
 Heart

Zdroj: Preciosa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *