Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Děti

Děti, vyzkoušejte si profesi tanečníka v Galerii Harfa!

Baví vaše děti tanec nebo dokonce sní o tom, že se jednou budou živit jako tanečník nebo tanečnice? Pak byste si neměli nechat ujít další díl seriálu “Čím budu”, ve kterém Galerie Harfa pravidelně představuje dětem jednotlivá povolání. Po úspěšných akcích na téma farmář nebo hokejista se o víkendu 22.-23. září můžete přijít naučit tančit. Profesionální tanečníci vás naučí základní kroky oblíbených tanců nebo si můžete popovídat s Markem Dědíkem o tom, jaké to vlastně je, být profesionálním tanečníkem.

Předposlední zářijový víkend proběhne v Galerii Harfa už 16. díl seriálu “Čím budu”. Tentokrát se zaměří na všechny budoucí tanečnice a tanečníky, ale určitě zaujme i ty, které tanec prostě jenom baví – ať už aktivně, nebo jen z pohledu diváka. Nákupy si můžete zpříjemnit bohatým tanečním programem v sobotu i v neděli vždy od 13 do 18 hodin.

Profesi tanečníka návštěvníkům Galerie Harfa představí Marek Dědík, kterého můžete znát z televizního pořadu StarDance a který bude vyprávět o svojí taneční kariéře. Kromě toho se můžete těšit na různé lekce několika tanečních škol a dokonce se i sami naučit základní kroky nejznámějších moderních, klasických i latinskoamerických tanců pod vedením profesionálních tanečníků. Chcete vyzkoušet step nebo street dance? Tak přijďte do Galerie Harfa, tento víkend se ponese v duchu tance a hudby.

Program:

  • kreativní dílna – omalovánky pro nejmenší
  • pohybové aktivity pro děti
  • taneční workshopy s profesionály
  • rozhovory s lektory
  • výstava tanečních šatů
  • projekce tanečních soutěží

V roce 2018 zatím proběhla v rámci projektu Čím budu akce „Hokejista“, “Farmář” a po Tanečníkovi se ještě letos chystá akce s tématem Ajťák (Listopad).

Zdroj: https://www.galerieharfa.cz/cim-budu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *