Nejvíce personalizovaný módní e-shop v Evropě spustil ABOUTYOU.CZ, takže Česká republiko, je to O TOBĚ!

Módní e-shop ABOUT YOU slavnostně spustil českou verzi ABOUTYOU.CZ v rámci velkolepé launch party v Praze. Více než 300 influencerů, VIP osobností, celebrit, expertů z branže a novinářů společně oslavilo příchod revoluční módní digitální platformy. Na party vystoupily hvězdy lokální hudební scény – zpěvačka Annet X, DJ NobodyListen a DJka Veronika Ruppert. Mezi hosty se objevili takové osobnosti jako například topmodelky Hana Soukupová a Taťána Gregor Brzobohatá či Adam Mišík nebo Roman Vojtek.

Tarek Müller, spoluzakladatel a generální ředitel ABOUT YOU a Leoš Mareš

ABOUT YOU je ztělesněním nové éry nakupování módy online. Staví na osobním přístupu a inspirativním obsahu pro každého jednoho uživatele, kterému dokáže nabídnout relevantní produkty k nákupu. Jedná se o jedničku v Evropě, kde se zákazník může na jednom místě nechat inspirovat, najít vhodné módní kousky, které sednou jeho stylu, a to vše bez ohledu na to, jak velký displej zrovna používá. Digitalizace klasického tradičního „window shopping“ přispívá k tomu, že ABOUT YOU přesně ví, co daný nakupující hledá, chce a díky této schopnosti rychle reagovat se tak stává nejdynamičtějším e-shopem na evropském trhu. ABOUT YOU nabízí v současné době více než 70 000 produktů od více než 500 značek včetně Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Hugo Boss, GAP a Abercrombie & Fitch.

ABOUT YOU nechce být jen platformou pro nákup oblečení, ale i místem, na které se zákazník může spolehnout, když hledá novou inspiraci, jak kombinovat různé kousky oblečení. E-shop zároveň funguje jako online módní magazín a osobní stylista v jednom. Vše je velmi přehledné a jednoduché. Inovativní user-friendly nákupní aplikace nabízí cílové skupině 20-49 let kompletní online nákupní zážitek. Již 70 % objednávek je uskutečněno skrze mobilní aplikaci ABOUT YOU. A co přesně znamená osobní přístup ABOUT YOU? Například, když se uživatel zaregistruje, jeho jméno se objeví v logu na domovské stránce e-shopu jako osobní pozdrav a nabídka se mu přizpůsobí na míru na základě jeho předchozích objednávek. Online obchod se snaží maximálně přizpůsobit individuálním potřebám každého. Velký důraz je kladen na to, aby každý uživatel cítil, že je ve správných rukách a je mu porozuměno. Zákazníci se také mohou inspirovat na ABOUT YOU Instagramu, kde lze díky tagům značek velmi snadno přímo vše nakoupit.

“Česká republika je dalším novým trhem, kde spouštíme naši platformu a zároveň je prvním ve střední Evropě. Vnímáme, že Češi se velmi zajímají o módu a styl. Sledujeme to i na rostoucím počtu módních eventů, které se tu dějí. A tak vidíme velký potenciál právě v segmentu fashion discovery. Jsme nadšeni, že můžeme nabídnout naši personalizovanou a inspirativní platformu lokálnímu trhu a stát se tak jedním z nejsilnějších hráčů v online fashion retailu v České republice”, říká Tarek Müller, spoluzakladatel a generální ředitel ABOUT YOU.

ABOUT YOU se sídlem v Hamburgu v Německu bylo založeno podnikateli v oblasti technologií Sebastianem Betzem (28), Tarekem Müllerem (29) a Otto Group stratégem Hannesem Wiesem (37) v květnu 2014. Jen za čtyři roky své existence firma nejen dynamicky rostla a stala se druhým největším německým maloobchodním prodejcem módy s ročními příjmy ve výši 283 milionů EUR (2017/18), ale také ojedinělým Unicornem. Unicorn je nezalistovaný start-up s hodnotou společnosti vyčíslenou na více než na jednu miliardu US dolaru. ABOUT YOU je již aktivní na dalších pěti trzích – v Rakousku, Švýcarsku, Nizozemsku, Belgii a Polsku.

Fotogalerie z akce je na našich FB stránkách!

O ABOUT YOU
ABOUT YOU posouvá klasický nákup na e-shopu na inspirativní a personalizovaný zážitek na smartphonu. Platforma na míru upravuje stránky podle zákaznických preferencí a stylu. V ABOUT YOU je kladen důraz na zákazníka, na nekonečný počet různorodých osobností, které vyjadřují vlastní styl prostřednictvím módy.

Kromě široké míry inspirace najdou muži a ženy ve věku 20-49 let na e-shopu aboutyou.com více než 150 000 produktů od více než 1 000 značek. S více než deseti milióny aktivních uživatelů za měsíc je ABOUT YOU jednou z největších módních a lifestyle platforem v Evropě. Fashion-tech společnost dosáhla v roce 2017/18 tržeb ve výši 283 milionů EUR a v letošním fiskálním roce očekává prodeje ve výši 450-480 milionů EUR, což se rovná ročnímu objemu transakcí v hodnotě více než 1,6 miliardy EUR. Společnost je nyní oceněna na více než jednu miliardu dolarů, což dělá z ABOUT YOU prvního hamburského start up unicorna.

ABOUT YOU GmbH  byla založena v roce 2014 jako dceřiná společnost Otto Group a dnes je součástí jejího portfolia. Manažerský tým zahrnuje podnikatele a digitální experty, kterými jsou Tarek Müller (29, Marketing & Brands), Sebastian Betz (28, Tech & Product) a také bývalý stratég Roland Berger Hannes Wiese (37, Operations & Finance).

Pro více informací o ABOUT YOU navštivte corporate.aboutyou.de.

Jeden myslel na “Nejvíce personalizovaný módní e-shop v Evropě spustil ABOUTYOU.CZ, takže Česká republiko, je to O TOBĚ!

  • 12.10.2019 (19:00)
    Trvalý odkaz

    Pro mě nejlepší internetový obchod!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *