MATEŘSKÁ.COM vydává a křtí druhou desku Automatka, kmotrou bude Simona Babčáková!

Duo zpěvaček Bára Vaculíková a Lena Yellow vystupujících pod názvem Mateřská.com je zpět s druhou deskou Automatka, na které se producentsky podílel například Kapitán Demo a zahostoval beatboxer Endru. Deska vychází na jejich vlastním labelu s podporou Supraphonu. Mateřská.com ji pokřtí koncertem 9. 11. v Café V lese v Praze. Role kmotry se ujme herečka a moderátorka Simona Babčáková, o afterpárty se postará DJ Martin Mikuláš. Buďte u toho!

Kdo je Mateřská.com
Zpěvačky na sebe upozornily v roce 2012 rapovanou hymnou Laktační psychóza, kterou reagovaly na svou účast v soutěži Hlas Česko-Slovenska. Píseň, ve které se snaží skloubit své hudební ambice a „mlíko na mozku“ se přes noc stala hitem internetu. Díky jejímu sebe-ironickému nadhledu a komičnosti se s ní identifikovala celá generace kojících matek.

O čem bude deska Automatka
Co prožívají a o čem sní matky, když jim laktační psychóza odlehne? Vypustí milované děti do školky a školy a mohou opět na chvíli roztáhnout křídla? Příběh druhé desky Mateřské.com Automatka začíná křtem 9.11. od 19,30 v pražském Café V lese.

V průběhu večera se dozvíte, jak se matky učí trpělivosti každodenní rutinou a že se i někdy poperou kvůli výchově. Pomalu ale získávají více prostoru pro sebe i pro svou práci. Splétají nové vize a chtějí si plnit sny. Občas si dokonce zajdou do fitka a tajně navštěvují ženské kruhy! Minulou desku uzavírala píseň o dalším těhotenství. Jaká bude pointa tentokrát?

“Nová deska Mateřské.com se soustřeďuje víc na ženy samotné, ne jenom na nás v rolích matek. Každá z nás se potřebuje cítit krásná, naplněná a milovaná. Chtěly jsme si tuhle desku užít. Upřímně věřím, že Automatka dokáže ženám odlehčit a zároveň zvednout sebevědomí,” říká Bára Vaculíková.

6 skvělých producentů
Na desce se hudebně podílelo 6 skvělých producentů: Jiří Burian (Kapitán Demo), Aleš Hyvnar (Al-Yaman), Honza Horáček (Meky Žbirka), Djei Gogo (United Flavour), Tomato 22 a Kim Kanagom. Zahostoval na ní multitalentovaný beatboxer a moderátor Endru v roli indického rappera a Jiří Burian jako skoro trpělivý tatínek a specialista na sociální sítě.

“Sesbíraly jsme hudební podklady od šesti skvělých producentů, mj. od Jirky Buriana (Kapitán Demo). Nechaly jsme se jejich hudbou inspirovat a postupně složily deset skvělých songů, které nás totálně uspokojují jak po hudební stránce, tak po obsahové. A nejen to. Zároveň splňují naši potřebu se od srdce samy sobě a našim – v uvozovkách “problémům” – zasmát,” směje se Lenka Jankovská.

Deska vychází 9.11. a k dispozici bude ve všech běžných prodejních sítích a kanálech, např. na Suprophoneonline.

Předprodej lístků na křest 9.11. V Café V lese : https://goout.net/cs/listky/materska-com-krest-alba/dimd/
Fcb událost: https://www.facebook.com/events/2146534065635991/

Zdroj: www.materska.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *