Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Oslavte Mezinárodní den mužů! Víme, co si muži přejí!

Mezinárodní den mužů připadá na 19. listopad a jak už jeho název napovídá, patří našim manželům, kamarádům, bratrům, otcům, dědečkům a všem dalším, na které si vzpomenete. Slaví ho lidé v 70 zemích světa a Česko není výjimkou. Chcete muže na jejich svátek potěšit? Expert na dárky vám poradí, jak na to.

Přestože se svátek patřící mužským polovičkám slaví už od roku 1999, Češi mu přicházejí na chuť až v posledních letech. Na rozdíl od Mezinárodního dne žen, kdy se zpravidla darují květiny a sladkosti, se s ním nepojí žádný tradiční dárek. Proto chcete-li muže v jejich den potěšit, popusťte uzdu fantazii.

Podle experta na dárky si muži nejvíce přejí něco neobvyklého, co nemohou v běžném životě zažít a u čeho se zároveň pořádně vyřádí. „Jednoznačně nejoblíbenější dárky jsou tandemové seskoky s padákem, průlet ve větrném tunelu nebo bungee jumping. I ti, kteří adrenalin zrovna nevyhledávají, si nejčastěji přejí zažít něco výjimečného, třeba let horkovzdušným balónem. Krom dárku samotného je pro většinu mužů velmi důležité sdílení, nejčastěji s kamarádem nebo s partnerkou,“ uvádí Rostislav Peníška z největšího zážitkového portálu pro muže Adrop.cz. Dodává, že pokud chtějí ženy oslavit den společně s partnerem, měly by zapomenout na klišé, jako je večeře při svíčkách, a raději ho pozvat na originální rande plné akce a zážitků.

TIPY EXPERTA NA ZÁŽITKY
Létání ve větrném tunelu
Větrný tunel přivede do euforie každého, kdo touží okusit volný pád. Prolétnete se neuvěřitelnou rychlostí 200 až 270 km/hod a zažijete pocit, jako byste právě vyskočili z letadla. Jestli pátráte po nezapomenutelném dárku, který si navíc můžete užít i ve dvou, simulátor volného pádu je trefou do černého. Cena: od 1 500 Kč

Originální rande v horkovzdušném balónu
Pokud chcete partnera ohromit, pozvěte ho na nejoriginálnější rande všech dob. To se bude odehrávat doslova v oblacích, v horkovzdušném balónu. Zatímco si budete vychutnávat pohled na krásy naší země z ptačí perspektivy, o vaše plné pohodlí se postará stevard. Během letu si tak můžete dopřát nápoje dle vašeho gusta. Originální let si můžete užít kdekoliv v Česku. Cena: 3 199 Kč

Zdroj: www.adrop.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *