Objevte čistou chuť ovoce a bylinek v BIO čajích TEEKANNE Organics

Listí již pomalu spadalo ze stromů a lidé se v potemnělých ulicích schoulili do teplých šál a kabátů. Čím si jenom náročné období zpříjemnit a tělu dodat sílu v boji proti všudypřítomným nemocem? Samozřejmě že přírodními čaji TEEKANNE! Nyní si můžete dopřát jejich plnou chuť s dalšími BIO čaji z řady TEEKANNE Organics. TEEKANNE Organics jsou k dostání za cenu 79,90 Kč.

Ginger & Lemon
Obzvlášť na podzim a v zimě musí naše imunita dennodenně odrážet útoky nejrůznějších bacilů. Pomozte ubránit své zdraví a posilněte se silným zázvorovým čajem Ginger & Lemon z řady TEEKANNE Organics! Pikantní kombinace ryze přírodního zázvoru a svěžích citrusů povzbudí zkřehlou imunitu a spolehlivě rozproudí krev v žilách. A co teprve, když s nimi spojí síly zázračná exotická kurkuma! Rozsviťte své tmavé zimní večery i unavenou mysl a probuďte v sobě přírodní energii se zlatavým čajem TEEKANNE Ginger Lemon!

Sweet Apple
Některé chutě se zřejmě zrodily jedna pro druhou – také se nemůžete nabažit spojení sladkého jablka a voňavé skořice? Na podzim voní bytem z čerstvě upečeného štrúdlu a v zase zimě nejlépe chutná v hrnečku s horkým přírodním čajem TEEKANNE Organics Sweet Apple. Chuť šťavnatého jablíčka se skořicí si v ovocno-bylinném čaji dopřejete ve 100% bio kvalitě – stejně jako kdysi z babiččiny zahrádky.

Sweet Mint
Lístky máty sluší letním limonádám, nyní je však jejich pravé místo v teplém čaji TEEKANNE Sweet Mint. Organický mátový čaj v sobě navíc obsahuje i blahodárnou lékořici, která spolu s mátou umí efektivně bojovat proti nachlazení. Máta totiž pomáhá uvolňovat ucpaný nos a lékořice zase působí proti kašli a nepříjemnému zahlenění. Objevte zimní svěží povzbuzení, které si ve svém oblíbeném hrníčku vychutnáte pod teplou dekou i u pracovního stolu.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *