Missky, moderátor a závodní jezdec vybrali 20 tisíc korun na autistické děti!

Dobrý skutek chutná sladce. O tom se přesvědčili návštěvníci Centra Chodov, kteří třetí adventní sobotu finančně přispěli na pomoc rodinám dětí s autismem. Odměnou jim byla sladká makronka nebo dárek zabalený například od Miss ČR 2007 Kateřiny Sokolové či televizního moderátora Petra Říbala. Akce vynesla celkem 20 tisíc korun.

Během sobotního odpoledne se v Nebeské lounge v Centru Chodov rozdalo téměř 800 kusů makronek s různými příchutěmi. Lidé je dostávali jako poděkování za to, že finančně přispěli Nadačnímu fondu AutTalk Kateřiny Sokolové, který pomáhá rodičům starajícím se o autistické děti. „Podařilo se nám vybrat 20 tisíc korun, které využijeme na další činnost našeho fondu, jako je pořádání rodičovských podpůrných skupin nebo přímá finanční podpora vybraným rodinám. Moc děkuji všem návštěvníkům Centra Chodov, kteří se rozhodli přispět. A také všem, kteří se na akci podíleli,“ říká Kateřina Sokolová, zakladatelka a předsedkyně správní rady Nadačního fondu AutTalk.


S prodejem pomáhaly známé osobnosti, které také zájemcům vlastnoručně zabalily jejich vánoční dárky. Ozdobných stuh a vánočního papíru se tak chopily modelka Zuzana Stráská, Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová a vítězka České Miss 2006 Renata Langmannová. Automobilový jezdec Jan Charouz usedl za volant golfového vozíku, s nímž jezdil po Centru Chodov a rozdával informace o možnostech, jak pomoci rodinám s autistickými dětmi. U stánku s makronkami pak všechny přítomné bavil moderátor pořadu Snídaně s Novou Petr Říbal.

„Považujeme za důležité pomáhat prospěšným projektům a lidem s těžkým osudem, a to nejen o Vánocích. Proto jsme velice rádi, že se tato akce v Centru Chodov uskutečnila a že se od návštěvníků našeho centra setkala s pozitivní odezvou. Dlouhodobě podporujeme dobročinné aktivity a budeme v tom pokračovat i v novém roce,“ říká Petra Valentová, Marketing Manager Centra Chodov.

Zdroj: www.centrumchodov.cz a https://www.facebook.com/centrumchodov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *