Nenechte si ujít fenomenální show Mikolase Josefa ve Foru Karlín!

Zapište si do diářů důležité datum – 3. 4. ve 20 hodin vystoupí ve Foru Karlín nejúspěšnější český interpret v Eurovision Song Contest Mikolas Josef. Nenechte si tak ujít debutový koncert hudebníka a předního influencera Mikolase Josefa! V pražském Foru Karlín se pak můžete těšit na pompézní show ve stylu koncertů Robbieho Wiliamse. Uznávaný choreograf Jakub Dvořák také tentokrát připravil neskutečně našlapané aranžmá, kdy Mikolase s kapelou doprovodí více než 20 tanečníků a 6 afrických vokalistů. Třešničkou na dortu bude 36 metrová LED stěna s 3D doprovodnými efekty.

„Poprvé je pouze jednou, a proto děláme maximum, abychom si tu hodinku a půl všichni pořádně užili,“ přibližuje přípravy Mikolas. Z dobře informovaných zdrojů se k nám doneslo, že mají přijet také šéfové hudebního gigantu Sony, kteří doposud žádný tuzemský koncert nenavštívili! Z českých celebrit se na koncert chystají snad naprosto všichni, protože se hlásí mezi jeho obdivovatele a věrné fanoušky.

„Kapacita koncertu je kolem 3.500 lidí, a pokud si dobře pamatuji, tak je z 80% již vyprodáno. Takový zájem nás samozřejmě těší a věříme, že atmosféra bude skvělá“ dodává Mikolas. Vstupenky na koncert jsou k dostání na Ticketlive.

Biografie Mikolase Josefa
Mikolas je momentálně mezinárodně nejúspěšnějším českým hudebníkem s téměř 80 miliony přehrání svých singlů na YouTube a 320 000 followery na Instagramu. Umístil se na šestém místě na největší hudební události na planetě – Eurovize. Sledovalo ho přes 240 milionů lidí a podle jejich hlasování by skončil na místě čtvrtém. Vletěl na mezinárodní scénu se svým hitem Lie To Me – 23 milionů přehrání na Spotify, 19. místo na globálním žebříčku iTunes, který se navíc dostal do TOP 10 v mnoha zemích po celém světě. Mikolasův následující singl Me Gusta měl premiéru před 17 000 diváky v Madridu a přilákal mnoho fanoušků z Velké Británie, Izraele a Španělska. Jeho nejnovější singl Abu Dhabi se dostal na první příčku v YouTube Trends a nasbíral přes 1 milion zhlédnutí za 3 dny a znají ho lidé ve více než 130 zemích. Mikolas je potvrzen jako headliner pro letošní ročník festivalu Colour v Řecku (50 tisíc návštěvníků).

Foto: archiv M. Josefa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.