Kdo se skrývá za novou zábavnou show na TV Relax Pralinky? Finková, Christovová, Pirichová a Pogodová!

V pondělí 16.9. proběhlo v nově otevřené luxusní vinárně WINE NOT?, představení nového pořadu PRALINKY televize Relax. V příjemném prostředí vinárny uvedly hlavní protagonistky Linda Finková, Aneta Christovová, Vlaďka Pirichová (známé jako první ženské trio Trojhlavá saň) a Sandra Pogodová koncept pořadu PRALINKY. Dle jejich slov, pokud jim pro samý smích bylo rozumět, se jedná o veselý pořad na dámská témata, na který by se měli dívat i muži, neboť je rozhodně důležité znát názory „nepřítele“. Na přítomných bylo znát, že se záměr dámám rozhodně daří.

Mezi hosty jsme zahlédli například Petra Kutheila, Radima Flendera, Genny Ciatty, Hanku Křížkovou, Hanku Čížkovou, Jana Kopečného, Sámera Issu. Po dlouhé době vyrazila do společnosti i módní návrhářka, Dominika Sedláčková, která s sebou přivedla i své dva syny.

Protagonistkám to na akci velice slušelo díky spolupráci s kvalitními značkami. Dámy oblékla firma ULLA POPKEN z nové prodejny OC Letňany. Luxusní německá dekorativní kosmetika ARTDECO v rukách dvorní vizážistky Mirky Huděcové se postarala o make-up Trojhlavé saně a vlasy dámy svěřily do péče známé vizážistky a haistylistky Míše Pohádce. O sladké potěšení se postarala švýcarská firma LINDT. Ta celý prostor vinárny vyzdobila svými pralinkami, které si hosté nakonec odnesli s sebou domu.

Pralinky 26. díl

Na premiérový díl pořadu Pralinky, se můžete těšit již zítra v 16:30 na Relaxu!

Zveřejnil(a) Televize RELAX dne Středa 18. září 2019

Premiérové díly pořadu Pralinky na TV Relax můžete vidět každou sobotu v 15:55h.

Foto: TV Relax

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.