Brabantia slaví 100 let: Ke kulatému jubileu představuje novou kolekci, ve které oživuje ikonický květinový tisk!

Designová holandská značka Brabantia slaví 100. narozeniny. Svým zákazníkům k tomuto významnému jubileu představuje novou kolekci, ve které oživuje kultovní „Patrice“ tisk. Tento květinový tisk kvetl na produktech Brabantia v roce 1969 a byl velmi úspěšný. Po 50 letech jej proto vrací na své produkty v nové kolekci doplňků do kuchyně – designových košů, chlebníků a potravinových dóz.

Století holandského designu
Brabantia vznikla v roce 1919 jako Van Elderen & Co v holandském Aalstu, kde začínala s výrobou nádob, džbánů, sít a nálevek na mléko. V průběhu let se společnost Brabantia rozrostla na globální značku interiérového designu, která je proslulá svou elegancí a stylem vyzdvihujícími běžné domácí doplňky.

Oživení kultovního tisku
Brabantia poprvé představila nadčasový „Patrice“ tisk, který vytvořila Patricia van Uden v roce 1969. Design se stal ikonou sedmdesátých let, s hnědými a cyklámenovými květy na oranžovém pozadí. Originální květy byly ručně broušeny z papíru, což dělalo z tohoto designu jedinečný a vzácný řemeslný kousek. Nyní Brabantia představuje svou narozeninovou kolekci právě s tímto úspěšným motivem.

Nová kolekce
Narozeninová kolekce vdechuje nový design nejúspěšnějším kouskům z domácích doplňků Brabantia. Zdobí proto ikonické pedálové koše NewIcon, dále novinku poslední doby, kterou jsou unikátní dotykové koše BO na vysokých nohách. A nový tisk oblékne také chlebníky Roll Top a potravinové dózy Canister. Nová kolekce bude k dostání od dubna 2019.

Kromě této kolekce Brabantia představí ke svému jubileu také další novinky mezi designovými odpadkovými koši, kuchyňským náčiním a žehlicími prkny.

Zdroj: www.brabantia-shop.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.