Talentovaný návrhář Michael Andreas představuje novou módní kolekci!

Exkluzivně v butiku F.designers: Store & Atelier v centru Prahy si můžete prohlédnout a vyzkoušet zbrusu novou jarní kolekci od českého návrháře Michaela Andrease. Mladý talentovaný designér se specializuje na ručně vyráběné luxusní kabelky, tašky, ale i stylové a originální oblečení.

Nádech luxusu, nadčasové modely, tvořivost, rukodělná tradice, nové pojetí zpracování materiálů a originální kombinace látek – tak by se dala charakterizovat jedinečná kolekce Michaela Andrease, který pod stejnojmennou značkou tvoří již více než pět let. Stylové a neotřelé módní kousky srší energií a zazářit v nich můžete nyní i vy. Exkluzivně je najdete v butiku F.designers: Store & Atelier v Týnské uličce v Praze. Využít můžete i služby týmu profesionálních stylistů, kteří se vám budou ochotně věnovat a poradí s výběrem modelů i stylingem. Jednotlivé modely si můžete nechat připravit na objednávku i v jiném barevném provedení.

V butiku, který je vlajkovou lodí úspěšné slovenské módní návrhářky Jenny Jeshko, si můžete zároveň prohlédnout i modely dalších českých a slovenských designérů. „Pomalá móda klade důraz na řemeslnou dovednost a kvalitu a tradici. Je protipólem všech obřích řetězců s módou, přitom u nás za rozumnou cenu získáte opravdu kvalitní a unikátní kousek, který bude ozdobou vašeho šatníku,“ popsala hlavní myšlenku concept storu Jenny Jeshko.

Navštivte módní butik v centru Prahy F.Designers: Store & Atelier, kde si můžete prohlédnout a zakoupit módní oblečení a luxusní kožené kabelky značky MICHAEL ANDREAS.?Těšíme se na Vás ?

Zveřejnil(a) MICHAEL ANDREAS dne Sobota 23. března 2019

Adresa: F.designers: Store & Atelier, Týnská ulička 10, Praha 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.