Soutěžte s námi a vyhrajte balíčky pro přirozeně bílé zuby bez plaku!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Výherci balíčků White Glo jsou Jana N., Kladno; Markéta P., Dobříš; Ivan L., Praha. GRATULUJEME!

Bělící zubní pasty a dentální výrobky White Glo byly původně vyvinuty výhradně pouze pro herce a modelky. Společnost White Glo Professional, byla označena za výrobce nejlepších bělících zubních past a bělících systémů. Nabízí zákazníkům osvědčené produkty pro péči o ústní dutinu, čištění a bělení zubů. Díky inovační a výzkumné činnosti a spolupráci s předními stomatology přináší prvotřídní moderní bělící výrobky i na český trh. Soutěžte s námi o tři balíčky zubních past v hodnotě 627,- Kč!

Zažijte rozdíl s White Glo a získejte brilantní úsměv, který jste vždycky chtěli…
White Glo dbá na postupný a šetrný “bělící efekt” při pravidelném používání a tím je zabráněno poškození dásní, nebo zubní skloviny, které může vzniknout v případě použití nesprávných výrobků obsahujících zakázané či případně nevhodné a neschválené ingredience. Výrobky White Glo jsou testovány pro EU a garantují vysokou kvalitu, moderní bezpečné testované složení pro zákazníka.

Bělící zubní pasta Profesional white
Exkluzivní bělící zubní pasta efektivně bělí zuby a osvěžuje dech. Složení pasty zajišťuje nízkou abrazivitu. Fluoridová ochrana zubů. Maximální péče o ústní dutinu. Balení obsahuje speciální zubní kartáček a mezizubní kartáčky. Tento vyjímečný produkt byl původně vyvinut pro lidi ve filmovém průmyslu, kteří vyžadují maximální zkrášlení obličeje.

Bělící zubní pasta SMOKERS – pro kuřáky
Tato vysoce kvalitní zubní pasta obohacená fluoridem s diamantovou zeminou je speciálně navržena pro odstranění tabákových skvrn a pomáhá eliminovat dech kouření.  Obsahuje Micro leštící částice, které odstraňují zbarvení a zažloutnutí na zubní sklovině způsobené kouřením cigaret a potravinami a nápoji se silným zabarvením. Nízkooděrná pasta je bezpečná pro každodenní použití. Balení obsahuje navíc speciální zubní kartáček a mezizubní kartáčky.

Bělící zubní pasta Charcoal
Exkluzivní bělící zubní pasta s aktivovanými uhlíkovými částicemi pomáhá detoxikovat ústní dutinu a odstraňuje hluboké skvrny a zabarvení. Vysoce absorpční částice z aktivního dřevěného uhlí pronikají hluboko, bezpečně bělí a pomáhají odstraňovat i zubní kámen. Balení obsahuje navíc speciální zubní kartáček a mezizubní kartáčky.

Kolik produktů najdete v nabídce bělících zubních past na www.whiteglo.cz?
a) 6
b)  9
c) 12

Nápověda: www.whiteglo.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@tojesenzace.cz, předmět: White Glo.

Hrajeme do 30.4.2019. Vyhrává 300., 400. a 500. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Bělící zubní pasty White Glo koupíte za 209 Kč v lékárnách, drogériích, na mall.cz, na alza.cz nebo na e-shopu www.whiteglo.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.