Josef Kůrka – Muž roku 2016 se stal tváří nové kolekce prádla značky DMXGEAR Essential!

Každý muž by chtěl nosit pohodlné prádlo, které by bylo příjemné na tělo, sálo pot, nikde neškrtilo a pod kalhoty by bylo zcela neviditelné. Přesně tyto parametry splňuje úplně nová kolekce prádla značky DMXGEAR. Řada Essential je určená pro všechny muže, kteří se chtějí spolehnout na měkkou gumu v pase a extra jemnou bavlnu. Dokonalá kombinace a vyvážený poměr bavlny  (92 %) a elastanu (8 %) činí z řady DMXGEAR Essential ideální prádlo pro každodenní použití, na cvičení venku nebo v posilovně.

Tváří prádla DMXGEAR řady Essential se stal urostlý fitness trenér Josef Kůrka, pyšnící se titulem Muž roku 2016. Ten „na palubě“ unikátní modré tramvaje T3 Coupé, při křtu nové řady prádla, řekl: „Trávím ve svém fitku hodně času a potřebuji, abych při práci nebyl omezován nepohodlným spodním prádlem. Vím, jak si občas klienti fitness centra stěžují, že jsou po cvičení odření zrovna v těch nejchoulostivějších partiích. Proto jsem rád, že mi spodní prádlo DMXGEAR Essential umožňuje komfortní nošení. Z vlastní zkušenosti pak svým klientům vřele doporučuji výrobky této osvědčené firmy.“

Proč se zakladatel a designér značky Martin Malý rozhodl pro netradiční spojení designového technického skvostu a nové kolekce spodního prádla Essential, vyráběného v základních barvách – černé, bílé a šedé, s šedou gumou v pase s černým nápisem výrobce?

„Rozhodl jsem se, že v DMXGEAR chceme nabídnout oblíbené střihy našeho spodního prádla v základních barvách jako návrat k zažitým tradicím. Také proto se celá kolekce Essential fotí v pražské tramvaji T3, která odedávna k Praze patří,“ uvedl Martin Malý.

V nejbližší době majitel firmy DMXGEAR Martin Malý představí prádlo řady Essential v Tunisku, na soustředění finalistů soutěže Muž roku 2019 a potom také při srpnovém finále této soutěže v Náchodě.

Výrobky z nové kolekce je už nyní možné zakoupit ve vybraných kamenných obchodech a na e-shopu Dmxgear.cz

Foto: DMXGEAR/Herminapress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.