Hubnete na poslední chvíli? S ketodietou se kila budou ztrácet před očima!

Celé jaro si říkáte, jak do léta shodíte pár kil. Jenomže čas neúprosně letí, první koupání je téměř tu a zásoby tuku jsou pořad na svém místě. Je vám to povědomé? Jestli se chcete cítit v plavkách lépe nebo jen vytáhnout z šatníku tu krásnou sukni, co vám je zatím malá, neztrácejte naději. Populární nízkosacharidová ketodieta slibuje rychlý úbytek tuků bez pocitu hladu. Stačí se držet jejích zásad a potom jen pozorovat, jak se kila ztrácí před očima.

Hubnete a nemáte hlad
Teplé měsíce jsou plné lákadel v podobě zmrzliny, ledových tříští a pochutin k večernímu posezení. Odoláte tomu? Ketodieta vás zbaví pokušení, protože během ní nebudete mít hlad ani chuť na sladké. To je snad sen každého člověka, který se rozhodl na poslední chvíli se sebou něco udělat. Nálety na lednici budou minulostí a kolem zmrzlinového stánku projdete bez potíží. A jak to probíhá? Na několik týdnů snížíte příjem sacharidů na minimum a postupně ho navyšujete, až dojdete k dlouhodobě udržitelnému poměru všech živin. Během toho trošku navýšíte příjem bílkovin, proto abyste ztráceli tuky a ne svaly a také proto, abyste neměli hlad. Bílkoviny jsou totiž velice syté.

KetoDiet: Vychutnejte si léto s nízkosacharidovými verzemi oblíbených dobrot. Ledová káva s čokoládovou chutí i smoothie kokos-vanilka, pomeranč a lesní směs vás plně zasytí a připravíte si je pohodlně i na pláži. Koupíte v balení vždy po 7 ks za 385 Kč. www.ketodiet.cz

Nejvíce shodíte hned zkraje diety
Nejvýraznější změny na sobě uvidíte hned zkraje, proto čím dříve začnete, tím si léto déle vychutnáte. A třeba se zase vejdete do šatů a sukní, které roky ležely ve skříni nebo najdete odvahu vytáhnout ty skvělé dvoudílné plavky. Úbytek tukových zásob člověka pozitivně naladí a podpoří v dalším hubnutí. Obraťte se ale předtím na výživového poradce, který poradí s novým jídelníčkem a bude vám v průběhu oporou.

Ztracená kila nemusíte nabrat zpět
Jíst několik týdnů zdravě s minimem sacharidů a pak se vrátit k tomu, co jste byli roky zvyklí? To by bylo zbytečné, protože ztracená kila by se vmžiku vrátila zpět. S ketodietou nastavenou od odborníka si můžete novou postavu i dále udržet. „Právě doba hned po skončení diety, kdy se sacharidy pomalu navyšují do normálu, nás učí vyvážené stravě s optimálním poměrem živin. Tato část je extrémně důležitá a jedině tak se nemusíte bát jojo-efektu,“ upozorňuje Martina Dvořáková, dietní koučka KetoDiet.

Zdroj: KetoDiet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.