Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Pardus vydává nový klip „Jsem mnou“

Dlouho očekávaný motivační singl s klipem Matta Parduse je venku. Podílel se na něm filipínský producent působící v Americe, BRGR, se kterým se Matt seznámil v Londýně. Píseň by měla motivovat všechny lidi bez ohledu na věk, aby dělali to, co chtějí a baví je. Zpěvák, textař a choreograf Matt Patdus díky svému působení v Británii psal do nedávna písně převážně v angličtině a většinou pro zahraniční interprety.

Česká píseň pro české publikum by měla znovu nastartovat jeho kariéru po návratu ze zahraničí. „Myslím si, že „Jsem mnou“ přesně vystihuje, čím si teď sám procházím. Na skladbě jsme pracovali opravdu dlouho. Chtěli jsme, aby měla moderní zvuk, zněla zahraničně, ale byla v češtině. Nedávno jsme ji zkoušeli na koncertě a měla skvělou odezvu od publika, takže se nemůžu dočkat, až ji moji fanoušci uslyší ve finální podobě. Na klipu jsme pracovali s Michalem Kazíkem a Pavlem Berkym a vlastně skvěle dokresluje pocity songu.“

Pardus právě připravuje další singl s názvem „24/7“, kde mluví o svém partnerovi. Klip by se měl odehrávat v posteli. Na jeho zpracování budou všichni jistě netrpělivě čekat. Nový videoklip spatřil světlo světa v noci z 19. na 20. května.

Foto: archiv M. Parduse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *