Boty, které běhají za vás…

Přejeme krásné ráno a bohužel vás musíme zklamat, protože boty, které běhají za vás vědci zatím nevynalezli. Dobrou zprávou ale je, že se vědcům z Under Armour teamu podařilo vyvinout boty, které se automaticky propojí s aplikací, jež sleduje širokou škálu dat z vašeho běhu a boty za vás sami změří uběhlou vzdálenost, rychlost a kadenci.

Že jsme tak trochu zaspali dobu a toto zvládnou každé lepší sportovní hodinky? Tak to si s vámi dovolíme nesouhlasit. GPS vám totiž nezměří frekvenci kroků, mezi stromy nebo vysokými budovami se vám obvykle ztratí signál nebo vybije baterie. Ale to stále není to hlavní.

Under Armour má za cíl pomáhat cílevědomým sportovcům zlepšovat jejich výkony, a proto do běžeckých bot HOVR schoval vašeho osobního trenéra. Veškerá data z běhu jsou pečlivě ukládána a analyzována pomocí aplikace MapMyRun, která vám následně poskytne individuální běžecký koučink na základě naměřených hodnot.

Při nákupu nových UA HOVR tak získáváte nejen skvělé běžecké boty, ale zároveň i “osobního kouče“, který vám pomáhá vylepšovat vaši běžeckou techniku. Váš současný styl běhu je porovnán s ideální technikou a vy následně dostáváte specifické pokyny a rady, jak váš běh zlepšit.

Tak na co ještě čekáte? Nazujte HOVR Infinite, Phantom nebo Velociti a hurá do Stromovky.

#UA #UNDERARMOUR #HOVR #MAPMYRUN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.