Užijte si pohodové léto s přírodními doplňky stravy Joalis

Léto je tu a s ním také prázdniny, tábory a rodinné dovolené. Léto je ideální dobou k nabrání cenné energie, z níž pak můžeme čerpat v sychravých dnech podzimu a zimy. Je také dobou blahodárného nicnedělání a odpočinku v přírodě. Čekají nás ochutnávky exotických jídel i výpěstků ze zahrádky. Je to ovšem také čas náročnější logistiky (kam s dětmi) a stresů (zvládnout práci, domácnost a zabalit na dovolenou). Zabalit na dovolenou za nás sice přírodní preparáty Joalis nezvládnou, ale s řadou letních nástrah mohou pomoci. Obsahují bylinné výluhy a další cenné složky, které příznivě působí na naše zdraví. Vybrané preparáty Joalis si s sebou přibalte do cestovní lékárničky a vzhůru do letních dobrodružství!

Joalis Spirobor – klíšťata jsou strašákem každého lesa, louky, parku. Kromě dlouhých rukávů a nohavic a repelentů je fajn mít po ruce tento doplněk stravy. Funguje, i preventivně, na všechny druhy bakterií (nejznámější je původce lymské boreliózy), které tito malí roztoči přenášejí. Přírodní doplněk stravy Joalis Spirobor obsahuje česnek setý, který podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, především imunitního systému. Kopřiva dvoudomá a jitrocel kopinatý navozují normální stav kloubů. Preparát je zpracován unikátními informačními technologiemi, které optimalizují jeho účinek. Za 363 Kč k dostání na e-shopu Joalis.

Joalis FSME – tento přírodní preparát si poradí s viry, které přenáší v létě všudypřítomný hmyz, i již zmíněná klíšťata. Nejznámějším onemocněním virového původu je klíšťová encefalitida. Joalis FSME stimuluje obranyschopnost organismu a obsahuje výluhy bylinek, jako je například antioxidační šalvěj lékařská, která podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, hořec žlutý, řebříček obecný či zklidňující chmel otáčivý. FSME můžete koupit za 363 Kč na e-shopu Joalis.

Joalis Streson – ačkoliv má být léto časem odpočinku, často se dostaneme do situací poměrně vyhrocených emocí: dětem je potřeba zajistit atraktivní program, je nutné zabezpečit domácí mazlíčky a před dovolenou vše nachystat (a po návratu se nezbláznit z práce). Přírodní doplněk stravy Joalis Streson pomáhá se zpracováváním podobných stresů. Obsahuje vitamin B6, který přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, dále bylinné extrakty ze zlatobýlu obecného, jírovce maďalu a arniky obecné, tedy rostlin, které se řadí mezi antioxidanty. Přípravek je zpracován unikátními informačními technologiemi, které optimalizují jeho účinek. K dostání za cenu 363 Kč na e-shopu Joalis.

Joalis Embrion – dovolené jsou také o ochutnávání exotických specialit a poznávání nových chutí. V objevování tajů zahraniční gastronomie doporučujeme poslouchat rady delegátů a počínat si obezřetně. Pouliční bufety mají své kouzlo a atmosféru, ale jídlo zde zkonzumované nám nemusí vždy „sedět“. Přírodní doplněk stravy Joalis Embrion přispívá ke správné funkci střev a stará se o tolik důležitou střevní symbiózu. Obsahuje bylinné výluhy, například kyselinu listovou, rakytník řešetlákový, lopuch větší, černý rybíz, meduňku lékařskou, a také vitamin B 12. Mějte ho tedy pro všechny případy s sebou v cestovní lékárničce. Za cenu 363 Kč můžete koupit na e-shopu Joalis.

Joalis nabízí jedinečné přírodní preparáty informační medicíny. Jedná se o doplňky stravy na přírodní bázi s bylinnými extrakty. Vývoj a výzkum preparátů Joalis je založený na mnohaletých zkušenostech terapeutů informační medicíny a jejich klientů. Joalis se zaměřuje na metodu C. I. C. (Controlled Inner Cleansing – řízená vnitřní očista – detoxikace), což je holistická metoda zabývající se zdravotním stavem člověka z celostního pohledu.

Zdroj: www.joalis.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.