Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Tahle láska neomrzí: Jaroslava Kretschmerová a Oldřich Navrátil!

Čtrnáct let dělí tyto fotky od sebe, a přesto vypadají, jako by se to fotilo včera. Řeč je o Jaroslavě Kretschmerové a Oldřichu Navrátilovi, kteří v seriálu Krejzovi hrají manžele. A o tom, že se mají opravdu rádi, svědčí i to, že je kromě práce pojí i letité přátelství. Krejzovi rozhodně nejsou jejich prvním společným setkáním. Pár si tihle dva spolu zahráli už v seriálu televize Prima Rodinná pouta, právě před čtrnácti lety.

Helena Krejzová v podání Jaroslavy Kretschmerové vtrhne konečně do seriálu Krejzovi. Objeví se v posledním díle před koncem jarní sezóny a všechny překvapí. Její návrat domů z cest totiž nikdo z rodiny nečekal. „Celou dobu byla maminka-vědkyně na ledovci a s rodinou si jen telefonovala, nyní je ale čas se ukázat. Léta jsem odmítala hrát psycholožky, a teď jsem jedna světově uznávaná,“ prozrazuje herečka. To, že se konečně její představitelka objevila na natáčení, vítají všichni s nadšením. „Potkat se s Jarinkou je pro mne vždy velký zážitek a radost. Je tak nějak správňácky »trhlá«, je jí hned všude plno a pořád se tváří jako sluníčko. Známe se tak dlouho, že už si ani nepamatuji, kdy jsme se poprvé potkali,“ neskrývá své nadšení seriálový manžel Oldřich Navrátil, který se s herečkou objevuje i jako manželský pár v divadelním představení Proměna.

Podobně na tom je i jedna ze seriálových dcer, Markéta Plánková, která herečku potkává v divadelní šatně studia Ypsilon. „Jarinka je skvělá, kdo by ji nemiloval. Známe se léta a jsem ráda, že konečně mezi náš přišla. Pořád jsme si jen telefonovaly.“

Do jaké situace Helena Krejzová vpadne a jaké reakce vyvolá její nečekaný příjezd v obyvatelích vily? To prozradí jubilejní 80. díl už tento čtvrtek.

Krejzovi 80

Maminka je konečně doma! ? Nenechte si ujít poslední díl před prázdninami a návrat paní Krejzové ❤️Nečekejte a sledujte Krejzovy dříve než v ? → bit.ly/Krejzovi

Zveřejnil(a) Krejzovi dne Pátek 21. června 2019

Zdroj: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *