Přijďte na rodinný sobotní brunch do Pohostince Karlín

Není nic hezčího, než začít víkend s těmi, které máte rádi a u dobrého jídla. Pro všechny, kteří milují posezení s rodinou a přáteli v příjemném prostřední a u lahodných pokrmů, připravuje pražský Pohostinec Karlín speciální brunche, které se konají pravidelně v sobotu od 11 do 14.30 hod.

Každou sobotu je v nabídce jiné menu a tak i při pravidelných návštěvách je pestrost zajištěna. Součástí brunche jsou vždy dva teplé servírované chody, jeden rybí a jeden masový. Dále pak salátový a předkrmový bar, ze kterého můžete konzumovat neomezeně a pochutnat si na salátech, ale i polévce nebo variacích zeleninových a masových předkrmů. Sladká tečka na závěr nesmí chybět a i zde můžete volit z několika dezertů. V ceně brunche máte navíc kvalitní prosecco i domácí limonády. Na svůj dětský bufet, s těmi nejoblíbenějšími jídly jako jsou řízečky nebo těstoviny, se můžou těšit i malí jedlíci do 6 let, kteří mají navíc vstup zdarma. Po dobrém jídle je pro ně připravený plně vybavený dětský koutek, kde se zaručeně nudit nebudou, což ocení i rodiče, kteří si tak budou moct vychutnat brunch v klidu a pohodě.

“Rodinné brunche jsme se rozhodli zařadit pro jejich vzrůstající oblibu a věříme, že se naše pojetí sobotních brunchů uchytí a najde si své příznivce nejen v Karlíně. Hostům nabídneme výběr z toho nejlepšího a díky tomu ochutnají různé delikatesy a užijí si rodinnou pohodu u nás v restauraci” vysvětluje šéfkuchař Pohostince Karlin Jakub Katolický.

Cena za jednu osobu činí 590,- Kč, děti do 6 let jsou zdarma a děti od 6 do 12 let za 259,- Kč. Rezervace je z kapacitních a provozních důvodů nutná, a to na telefonním čísle +420 731 636 318 nebo na e-mailu: karlin@pohostinec.cz.

Zdroj: https://karlin.pohostinec.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.