Alice Bendová má postavu snů! Jak to dokázala?

Nemohli jsme si nevšimnout, že Alice Bendová se poslední dobou ráda fotí v plavkách a předvádí svoji dokonalou postavu. Co za tím může být? Není náhodou v jejím životě nový muž? Nebo denně dře v posilovně?

Zapátrali jsme a zjistili, že Alice má stále stejného přítele a s posilovnou se zrovna nekamarádí. Alice zhubla, protože nasadila dietu se kterou je nadmíru spokojená. “Moje kamarádka začala z Dánska dovážet dietu NUPO, díky které se mi za 7 týdnů podařilo zhubnout 7 kg a jsem tak na svojí ideální váze. Tato dieta mě překvapila hlavně tím, že je velmi chutná, neměla jsem absolutně pocit hladu a navíc se může kombinovat i s čerstvou zeleninou, což mi přesně vyhovuje, protože já totiž nevydržím nejíst a hladovět.” Vysvětlila nám Alice, která je sice jako proutek, ale naštěstí nepřišla o své ženské přednosti. Alice tráví léto s rodinou na Tenerife, kde si před časem zakoupila nemovitost a načerpává zde sílu na natáčení nového seriálu.

Tip redakce:
Značka Nupo je synonymem zdravého hubnutí a to již od roku 1981. Kromě klasické diety nabízí i velmi chutné tyčinky ONE MEAL, které fungují jako plnohodnotná náhrada jídla a to kdykoliv během dne. Jsou ideální právě po skončení diety, když si chcete udržovat svoji váhu nebo kdykoliv, když zrovna nemáte čas a nestíháte si uvařit nebo zajít na jídlo. S tyčinkou NUPO ONE MEAL budete mít jistotu, že doplníte tělu všechny potřebné živiny, zasytíte ho a zároveň budete mít kalorie pod kontrolou. V dnešní době, když máme na starost přes den tolik věcí, se opravdu hodí mít vždy v kabelce nějakou NUPO ONE MEAL tyčinku a když je čas jídla a my nestíháme, tak si jí dát. Díky vybraným ingrediencím jsou tyčinky velmi chutné a tak uspokojí i ty nejvíc mlsné jazýčky. Příchutě, mezi kterými si můžete vybírat jsou čokoláda, čokoláda s mátou, karamel, křupavý karamel, oříšková, brownie a citronová. Cena:  One Meal tyčinka (různé příchutě) – 75,- Kč

Foto: archiv A. Bendové

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.