SMYSSLY otevírají svůj první butik

Česká značka kosmetiky SMYSSLY otevírá svůj první butik. Ten od srpna naleznete v Obchodním domě Máj na Národní v Praze. Firma založená na silném poutu matky Cecílie Blanárové a dcery Silvie Strakové vyrábí produkty v péči o pleť i pokožku.  V nové prodejně nabídne zákazníkům kompletní portfolio. To dnes čítá více než 25 výrobků.

Stylový butik o rozloze 18 m2 se nachází v přízemí Obchodního domu Máj na Národní ulici v Praze. Své zákazníky přivítá 7 dní v týdnu od 8 do 20 hodin. „Mít vlastní obchod bylo našim snem a samy jsme nevěřily, že to bude takto brzy. Nicméně se nám naskytla příležitost, která se neodmítá a my ji neodmítly. Náš malý butik zdobí nábytek původně určený k likvidaci, který jsme restaurovaly a doplnily o novou podlahu a koberec,“ shodně uvádí majitelky Cecília Blanárová a Silvia Straková a jednohlasně dodávají: „V butiku jsme chtěly vytvořit atmosféru ladící s naší kosmetikou, našimi osobnostmi a naší filozofií. Troufáme si tvrdit, že se nám to povedlo a budeme velmi rády, pokud k nám zavítáte, ať už na nákup, prohlédnout si naši kosmetiku nebo si s námi popovídat.“

SMYSSLY, to je netradiční česká značka kosmetiky, která v roce 2017 vznikla zcela tradičně. Silným poutem matky a dcery. Dlouho toužily po vlastní kosmetice, a tak dnes představují produkty, jež několik let vytvářely pro sebe. Pečlivě vybíraly ingredience a složení s cílem zachovat a podpořit přirozené vlastnosti pokožky a zvýraznit její krásu. Ve svých výrobcích spojují pozitivní účinky mletých perel a hydrolyzovaného hedvábí s vybranými oleji. Více než 90 % složek je přírodního původu. Jejich portfolio dnes čítá více než 25 produktů komplexní péče o pleť a pokožku. Mezi nejoblíbenější produkty patří hydratační emulze „Protivrásková péče“, sérum s kyselinou hyaluronovou, či sérum s retinolem. Nedávno sortiment obohatilo antioxidační sérum s rozjasňujícím účinkem. Lahvička naplněná perlami je nejen blahodárným elixírem pro pleť, ale díky své vizualitě i výsostnou ozdobou každé kosmetické poličky. Součástí filozofie značky SMYSSLY je také udržitelnost zdrojů. Část obalů se vyrábí ze zbytkového dřeva či kůže a pokud je to možné, plast se nahrazuje sklem.

Přijďte probudit své SMYSSLY i vy a navštivte vůbec první butik této české kosmetiky.

Foto: SMYSSLY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.