Opava zažije módní bouři. Hlavní hvězdou Fashion Storm je současná tvář módního domu Gucci!

Opava na podzim zažije velkolepou módní událost, kde hlavní hvězdou bude mladá česká topmodelka a současná tvář módního domu Gucci Bára Fialová, která rovněž pracuje například i pro ikonickou britskou návrhářku Vivienne Westwood.

Fashion Storm, módní bouře, zachvátí Dům umění v Opavě už 18. října 2019, kde je kromě módních přehlídek v kapli sv. Václava připraven i doprovodný program, workshopy a talk show se známými osobnostmi. Pozvání přijala i uznávaná módní kritička a publicistka Františka Čížková, která otevře „Warm Up“ část programu svou diskuzní talk show o módě a představí divákům svou připravovanou knihu Bedeker stylu.

Fashion Storm je módní přehlídka moravskoslezských kreativních návrhářů s prodejní prezentací prestižních značek, propojenou s originálními Fashion Talks, semináři a workshopy návrhářů a partnerů. Mezi hosty se objeví i známá česká modelka a influencerka Karolína Mališová, jako hostující návrhářka, jejíž nová kolekce celou show zakončí, Denisa Dovala. Celým večerem bude provázet herec Vladimír Polák.

Fashion Storm doprovodný program:
Začátek od 15:00

Fashion Talk:
Františka Čížková, módní kritička a publicistka

Beauty Talk:
Lucie van Koten, lifestylová blogerka

Workshopy:
Lada Vyvialová: Proč se věnovat  módě?
Lucie Bieláková: Paper flowers

Seminář:
Veronika Poláková: Marketing pro začínající designery a návrháře

Fashion Storm přehlídky:
Začátek od 19:00

Dara Bags
MarVa de Luxe
Lada Vyvialová
City Folklore
ARTGI
Tonak
Nikola Zezulová
TY IDENTITY
Denisa Dovala

Zdroj: www.fashion-storm.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.