Dwayne Johnson představuje novou kolekci oblečení a obuvi Under Armour

Dwayne Johnson opět vyzývá k překonání vlastních limitů a představuje novou kolekci Under Armour PROJECT ROCK. Tréninková řada oblečení a obuvi, která funguje stejně tak dobře jako největší dříč ve fitku.

Natočí průměrně tři skvělé filmy za rok, má vlastní TV show, každý den inspiruje miliony sportovců po celém světě a nikdy nevynechá žádný trénink. To, co však dělá Dwayna Johnsona jedinečným, je jeho myšlení a ochota posouvat hranice. Rád překonává očekávání a plní si cíle, o kterých nikdy nemyslel, že by mohl dosáhnout.

Spolupráce mezi Under Armour a nejlépe placeným hercem Hollywoodu měla od začátku jasný záměr promítnout jeho životní postoj do tréninkového oblečení a obuvi. Kolekce Project Rock je postavena na stejné mentalitě, jakou má tento bývalý wrestler, a to „probudit“ v každém sílu a motivaci dosahovat lepších výkonů již při samotném vstupu do posilovny. I tentokrát se Dwayne Johnson nejen podílel na navrhování kolekce, ale zároveň každý kousek osobně otestoval přímo ve své osobní posilovně „IRON PARADISE“.

Jedním ze stěžejních prvků celé kolekce je nejmodernější tréninková obuv, která zaručuje podporu, stabilitu a flexibilitu přesně ve chvílích, kdy to během vašeho silového tréninku nejvíce potřebujete. Nová varianta z kolekce Project Rock 2 je obohacena o dvě speciální technologie. Díky UA HOVR zažijete pocit nulové gravitace. Toto revoluční tlumení v mezipodešvi vám zaručí návrat energie, pohodlný dopad a pružný odraz. Oproti tomu technologie UA TriBase bude maximalizovat váš kontakt se zemí a zachová přirozenou flexibilitu chodidla.

Kolekce tréninkového oblečení a obuvi Project Rock pro podzim/zima 2019 je nyní k dispozici pouze v UA Brand House OC Nový Smíchov a u obchodníků UrbanStore, Espace, Footshop a Bibloo. Distribuci kolekce Project Rock kromě centrály značky Under Armour v Baltimore schvaluje samotný management Dwayna Johnsona. Čeští zákazníci si tak budou moci užít nové oblečení z kolekce UA Rock ve stejný den jako Rockovi fanoušci po celém světě. Do prodeje přichází 16. 9. 2019.

Značku Under Armour založil v roce 1996 bývalý americký fotbalista Kevin Plank. Dnes, po více než 20 letech své existence, patří Under Armour mezi tři největší světové výrobce sportovního oblečení a obuvi.  Under Armour tě chce inspirovat ke zlepšování tvého výkonu díky řešením, o kterých jsi ani netušil, že je někdy budeš potřebovat a nyní si bez nich nedokážeš svůj život představit. Na českém a slovenském trhu značku zastupuje společnost BMMCR s.r.o.

Zdroj: Under Armour

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.