Nová česká fantasy pohádka Princezna zakletá v čase přináší první ukázku! Jak se vám líbí?

Již jen čtyři měsíce zbývají do premiéry fantasy pohádky Princezna zakletá v čase režiséra Petra Kubíka a producenta Viktora Krištofa, podepsaného například i pod velkofilmem Jan Žižka. Do hlavních rolí obsadili Elišku Křenkovou, Marka Lamboru a slovenskou herečku Natalii Germani, pro kterou jde o první výraznou roli v českém filmu. Nyní se pohádka představuje v prvním teaseru.

„Řada fantasy prvků, více akce a dobrodružných scén, než bývá v klasických českých pohádkách zvykem“, říká producent Viktor Krištof k pohádkovému příběhu o princezně Elleně, která uvízne v jednom stále se opakujícím dni a musí prolomit kletbu, kterou na ní uvrhla čarodějnice Murien. V tom jí má pomoci princ Jan z Calderonu, který se s princeznou Ellenou zná už od dětství. Jediným způsobem, jakým lze kletbu zlomit, je probuzení Elleniny lásky k Janovi, v čemž pomáhá i dvorní alchymista Archivald, který nad princeznou v dětství pronesl své ochranné kouzlo a do ruky jí vtiskl mocnou runu času.

Princezna zakletá v čase – TEASER

Příběh o princezně, která prožívá jeden den stále dokola a dokola.

Zveřejnil(a) Princezna zakletá v čase dne Pondělí 11. listopadu 2019

„Jen taková láska, která je silnější než strach z vlastní smrti, dokáže prolomit i tu nejsilnější kletbu.”

Zda se podaří Janovi získat srdce Elleny a společným úsilím zlomit prokletí zlé Murien se diváci budou moci přesvědčit v březnu 2020, kdy vstoupí film do českých kin. V dalších výrazných rolích se představí Roman Zach, Marti Písařík, Veronika Freimanová, Martin Dejdar či Jan Révai.

„Žánrově se pohybujeme na hraně mezi klasickou českou pohádkou a fantasy příběhem, jak jej známe ze zahraničních produkcí. Štáb natáčel v průběhu tohoto roku na mnoha lokacích po celém Česku, například na sobotínském zámku či hradu Točník,“ říká režisér Petr Kubík.

Zdroj: https://www.facebook.com/ZakletaPrincezna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.