Darujte svým blízkým zmrzlinu Crème de la Crème

Lámete si hlavu nad dárky pro své blízké? Nadělte jim tu nejpoctivější řemeslnou zmrzlinu z Crème de la Crème. Aby se vám pod vánočním stromem neroztekla, využijte širokou škálu dárkových poukazů. Na zmrzlinu nebo další dobroty v podobě dortů a snídaní poté můžete vyrazit společně.

Máte mezi svými blízkými labužníky, jež nepohrdnou výbornou zmrzlinou či poctivým dortem a kávou? Darujte jim letos k Vánocům gurmánský zážitek v podobě poukazu do Crème de la Crème. V zimních měsících poté mohou vyzkoušet například zmrzliny s voňavou skořicí, masálou či punčovou. Nebo sáhnout do stálé nabídky až 40 druhů. Stejně tak se společně můžete vydat na dorty, jež si v Crème de la Crème sami pečou nebo si užít celodenní snídaně.

Poukazy vám připraví v mnoha variantách, tak jak to bude nejlépe vyhovovat vám i obdarovaným. Můžete si zvolit nominální hodnotu 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč nebo darovat poukaz na 1 kg zmrzliny či bezedný kelímek, ať už pro jednotlivce nebo ten rodinný (2 dospělí + 3 děti). Všechny poukazy platí rok od svého vystavení, takže vaši blízcí poté mají spoustu času si dárek vychutnat.

Poukazy lze zakoupit a následně využít ve všech třech pražských provozovnách – v cukrárně (Husova 12), Zmrzlinovém salonu (Národní 23) i ve vzorkovně (Průběžná 58).

Foto: archiv Crème de la Crème

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.