Soutěž: Vyhrajte CD skupiny BOTOX

SOUTĚŽ UKONČENA!!! CD skupiny BOTOX vyhrává Dana L., Ostrava a Michal Z., Nový Jičín. Výhercům gratulujeme!

Kapela Botox, kterou založili zpěváci Jan Kopečný a Petr Ryšavý, vydala v červnu 2019 debutové autorské CD s názvem Dvě tváře. Aktuálně jsou společně se zpěvačkou Nelly Řehořovou, se kterou natočili nejnovější singl Teď už to víš, na turné, které vyvrcholí 22. ledna 2020 koncertem v pražském Lucerna Music Baru.

Soutěžte a vyhrajete jedno ze dvou alb této skupiny! Album kapela pojmenovala podle jedné z písní, která jak kluci s oblibou říkají, plně charakterizuje proměnnost nálad v kapele. Dva členové jsou totiž narozeni ve stejný červnový den, ve znamení Blíženců, a s nadsázkou řečeno, není vždycky jednoduché s jejich druhou méně sympatickou tváří v malé dodávce existovat. Název ale vystihuje i fakt, že kapela není doprovodným uskupením jednoho frontmana, ale skvělé zpěváky a výrazné osobnosti má hned dvě.

Botox v prvním roce existence hledali žánr, který jim nejlépe sedí, což do jisté míry vycházelo i z odlišného naladění každého z členů. Svou tvorbu proto dlouho označovali jako multižánrovou, dokud nezakotvili ve vodách pop-rocku. Album obsahuje 12 skladeb, z nichž tři Pop-popelář, Stalker a Komplex už se v loňském roce dočkaly videoklipu. Ale i některé z dalších osmi skladeb kapela letos představila publiku na koncertech.

Soutěžní otázka: Kolik členů má kapela BOTOX?
a) 2
b) 3
c) 4
d) 5

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 31.1. 2020. Do předmětu uveďte Botox. Vyhrává 250., 350. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj: https://musicbar.cz/cs/program/botox/, foto: archiv redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.