Tip na dárek na Valentýna? Vsaďte na trendy tech vychytávku!

Už jen pár týdnů a oslavíme Valentýn, svátek lásky, den všech zamilovaných. Ačkoliv bychom si měli lásku vyjadřovat stále, nejen pouze jeden den v roce, stále se jedná o skvělou příležitost, jak potěšit ty, které milujete. A to se určitě nemusí týkat jen drahých poloviček – obdarujte maminku, sestru, kamarádku nebo udělejte radost sami sobě. Přinášíme tip na Valentýnský dárek, který určitě potěší každého.

Když chcete potěšit sportovce
Máte polovičku, která miluje jízdu na kole nebo nejlepší kamarádku, který si bez pravidelného joggingu nedokáže představit svůj den? Pohodlná bezdrátová sluchátka FreeBuds 3 pak mohou být trefou do černého. Neomezují totiž při pohybu a jsou ergonomicky tvarovaná pro maximální komfort. A navíc, aerodynamický tvar mikrofonu dokáže potlačit nápor větru a snížit jeho hluk. To znamená, že hovory jsou dobře slyšitelné i během větrných dní, běhání, nebo při jízdě na kole.

Dárek pro knihomola
Chcete na Valentýna potěšit blízkého, který propadl kouzlu audioknih? Postarejte se o to, aby si je mohl nerušeně užívat kdykoliv a kdekoliv. Huawei FreeBuds 3 totiž jako první nabízí aktivní potlačení okolního hluku. To znamená, že si své oblíbené příběhy mohou vychutnat v hlučné kavárně, přeplněném metru nebo na cestách. Navíc se nemusí obávat o výdrž. Sluchátka totiž použití spolu s nabíjecím pouzdrem vydrží až 20 hodin poslechu.

Single na Valentýna? Rozmazlujte se
Pokud však nepatříte mezi milovníky tohoto svátku, nebo nemáte s kým tento den strávit, obdarujte sami sebe a udělejte si pořádnou radost. Dobrou čokoládou, porcí zmrzliny nebo třeba návštěvou kina. Anebo stylovou technologickou vychytávkou – například bezdrátovými sluchátky Huawei FreeBuds 3. Ty kromě jiného navíc nabízí super rychlé párování. Se smartphonem jej spárujete během jednoho kliku už za 2,4 sekundy. A co to znamená? Že máte víc času na případné párování v osobním životě.

Navíc můžete sáhnout po nové sexy červené variantě, která se již brzy objeví na trhu. Červená je totiž barvou energie, vášně a sebevědomí. Navíc podle vědců vyvolává fyziologické změny v těle – dokáže údajně zvýšit puls, krevní tlak nebo rozproudit adrenalin. Díky nim vás jednoduše nikdo nepřehlédne.

Zdroj a foto: https://consumer.huawei.com/cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.