Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Divadlo Viola připravilo na červen férové vstupenky!

Divadlo Viola po řadě streamovaných setkání zve diváky opět přímo do hlediště – na červen pro ně připravilo několik nevšedních divadelních večerů (samozřejmě při zachování všech platných hygienických omezení). Po vzoru Dejvického divadla se oblíbená komorní scéna rozhodla nabídnout vstupenky na mimořádná představení prostřednictvím rezervačního systému Ticket Fair Price (https://www.ticketfairprice.com).

Internetové dražba vstupenek je nejen cestou, jak umožnit návštěvníkům stanovit férovou cenu za vstupenku, ale také šancí získat finanční prostředky, které Viola využije na pokrytí vlastních ztrát a na vybrané charitativní projekty.

Od 11. do 22. června pokaždé vždy 40 diváků bude mít herce vlastně jen pro sebe. Věřím, že této šance diváci využijí. Sice s rouškou a bez občerstvení, ale za to s cílem být u toho a pomoci Viole a dalším potřebným,“ zve ředitel Violy Robert Tamchyna na večery s Václavem Koptou u klavíru, s Miroslavem Donutilem, který bude vyprávět o svých setkáních s brněnskými básníky Skácelem a Mikuláškem a dalšími z brněnské bohémy. Připraveny jsou i repertoárové jistoty, jako je večer Anděl v modrém s Jiřím Langmajerem a Jiřím Dvořákem, literární drama v dopisech Adresát neznámý nebo vzpomínkové ohlédnutí s Betty McDonaldovou Hodně smíchu a pár slz, které ve Viole už po léta s úspěchem hrají Tereza Kostková a Carmen Mayerová.

Zdroj a foto: http://www.divadloviola.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *