Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

První díl Modrého kódu, který rozdělila korona uvidíte už dnes večer

Neplánovaná dvouměsíční pauza v natáčení, kterou nečekaně naordinovala koronavirová krize, rozdělila poslední čtyři díly sezóny seriálu Modrý kód. První z nich uvidí diváci FTV Prima už dnes večer. Nejen kvůli dlouhé přestávce, ale především kvůli přísným hygienickým opatřením museli tvůrci seriálu přistoupit k úpravám.

„Musel se změnit nejen natáčecí plán, ale bylo potřeba upravit i obsah. Musíme se vyhýbat fyzickému kontaktu, takže například polibek nahrazujeme darovanou květinou. A jsme bez komparzu. Na pokojích se to zvládnout dá, na urgentu je to už ale složitější. Pomáháme si tedy z vlastních řad. Převlékli jsme do nemocničního maskérky, kostymérky a další členy štábu. I štáb je osekaný na minimum, tak není moc kde brát, nicméně jsme to zvládli,“ zhodnotil režisér Lukáš Buchar.

Divák by tak neměl vůbec poznat, že pacientce Seifertové, kterou si v dnešním díle zahraje Nikol Kouklová, trvala cesta do nemocnice ve skutečnosti přesně dva měsíce. Její úraz se totiž stihl natočit 9. března, těsně před ukončením natáčení, na ošetření si ale musela počkat až do 9. května. Ještě pomalejší krok měl herec Petr Buchta, který v roli Kamila Prchlíka vstoupil do Nemocnice Rubava 10. března – namířeno měl do ředitelny, a přestože tu od vchodu dělí jen pár metrů, dorazil do ní až 13. května.

Jak si se situací, která nemá obdoby, tvůrci seriálu Modrý kód poradili, sledujte v posledních čtyřech dílech této sezóny. Poprvé dnes ve 20.15 na Primě!

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *