Limitovaná edice MOŘE návrhářky Josefiny Bakošové

Nová limitovaná edice návrhářky Josefiny Bakošové je již podle názvu inspirovaná mořem a divokým pobřežím. Kolekce je tvořena šedo-modro-černými odstíny moře spotiskem mořské hladiny na látce, která byla speciálně vyrobena pouze pro tuto sérii. Ta je zároveň součástí velké kolekce SS 2020 a najdete v ní pohodlné šaty s límečkem, originální oversize košile a dlouhé overaly s kapsami.

Zhluboka se nadechnout mořského vzduchu, odhrnout vlasy z čela a svobodně se rozeběhnout po divoké pláži…. V době nečekaného klidu se i Josefina Bakošová pustila do tvorby a snění. Tento stav naprostého klidu vnukl návrhářce myšlenku navrhnout nové kolekce a inspiraci pro jejich tvorbu si vzala z toho nejcennějšího a co ji nejvíce chybělo.

Vše utichlo, ale příroda, les a moře najednou ožilo. Právě z tohoto procítění vzešel nápad na novou kolekci pro sezónu Jaro/Léto 2020, která je netradičně tvořena třemi limitovanými edicemi. Jednou znich je i edice MOŘE.

Jak název napovídá, návrhářka si vzala inspiraci z divokosti volné přírody, nekonečného pobřeží a rozbouřené mořské hladiny. Modely v kolekci byly navrženy tak, aby lichotily každé postavě a rozvíjely ženskou křehkost a osobitost.

Šaty jsou nositelné v každodenním životě a najdete zde modely šatů s límečkem, dlouhé overaly  skapsami nebo oversize košile. Každý model je originálně potištěn obrázkem mořské hladiny. Důležitým prvkem je kromě potisku i materiál. Ten byl speciálně vyroben pro tuto kolekci, a i proto se jedná o sérii o několika kusech. Nyní se prosím zasněte a představte si další nezapomenutelnou cestu, třeba k moři…

Modely zakoupíte přímo u návrhářky vshowroomu Harddecore na Senovážném náměstí v Praze nebo online na www.harddecore.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.