Letní tipy pro rychlou, snadnou a účinnou péči o pleť

Léto je v plném proudu a nadcházející týdny slibují mnoho slunečných dní. Kolik z nás ale věnuje pleti takovou péči, jakou by si v tomto pro ni náročném období zasluhovala?

Velká část lidí, možná v ranním shonu, zapomene na nanesení krému s ochranným faktorem a pak se na venkovní zahrádce při posezení o polední pauze diví, jakou má slunce sílu. Následkem nedostatečné péče není pak jen zarudlý obličej, ale často i dehydratovaná pleť volající o pomoc. Správná péče přitom nemusí být vůbec složitá.

Essentials by Artistry Group

Věnujte pleti správnou péči a ochranu:
Sada essentials by ARTISTRY™
Výhodný balíček ARTISTRY™ obsahuje tři základní produkty, na které byste při péči o pleť neměli zapomínat. Pro každodenní péči o pleť jsou chytrá a jednoduchá řešení ta nejlepší. Cenově výhodné balení je dostání na www.amway.cz za 1450 Kč.

1) Odlíčení: Odličovací ubrousky essentials by ARTISTRY během několika vteřin odstraní i intenzivní dlouhotrvající líčení a zároveň pečují o pleť. Jsou obohaceny o vitamin E, antioxidanty, heřmánek a antimikrobiální výtažek ze zeleného čaje. Zcela jistě se stanou vaším nepostradatelným kosmetickým výrobkem pro každý den.

2) Čištění: Jemný Gel s čisticím účinkem essentials by ARTISTRY, odstraní přebytečný maz a nečistoty a pleť zanechá svěží a čistou. Čistí, tonizuje a osvěžuje v jediném kroku.

3) Hydratace a ochrana: Ochranné mléko SPF 30 essentials by ARTISTRY spojuje bohatou hydrataci a účinnou ochranu proti UV záření a modrému světlu. Přispívá k ochraně proti příznakům stárnutí, které sluneční záření způsobuje. Na pleti působí svěže, lehce, pohodlně a prodyšně a nezanechává žádné stopy ani bělavý film.

Zdroj a foto: AMWAY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.