Nová kráska v Sestřičkách Natálie Halouzková: Natáčení odvážných scén? Nemám problém!

I když má půvabná mladá herečka Natálie Halouzková (19) navzdory nízkému věku za sebou už řadu hereckých zkušeností v televizi i ve filmu, role Katky v seriálu Sestřičky je dosud její největší…

Sestřička Katka – teaser

Jak se čerstvě vystudovaná sestřička Katka popere s tvrdou realitou urgentního příjmu? 🤔To uvidíte v novém seriálu Sestřičky Modrý kód již od 29. srpna na Primě. 📺

Zveřejnil(a) Sestřičky Modrý kód dne Neděle 16. srpna 2020

Natálko, představte vaši roli v seriálu Sestřičky…
Kateřina Kinská je čerstvě vystudovaná zdravotní sestřička. Je cílevědomá a zažraná do práce. Hodná holka s dobrým srdcem. Rodiče Ivana a Radek, které mi hrají Daniela Šinkorová a Martin Preiss, ji vychovali ke slušnosti. Naštěstí má vedle sebe ztřeštěnou kamarádku Barču (Míša Tomešová), která ji tu a tam z té správňácké nudy trošku vytrhne.

Jste taky taková?
Asi nejsem až taková správňačka, ale ani rebel. Umím sklopit uši a nesnažím se za každou cenu vyčuhovat. Asi jsem v tomhle ohledu průměrná.

Váš první natáčecí den v seriálu Sestřičky byl docela dramatický. Co se dělo?
Hned první den jsme točili bouračku a hned první den jsem dostala dublérku. Nejprve jsem ji nechtěla a dělala si legraci z toho, že umím bourat. Shodou okolností jsem totiž podobnou nehodu měla před pár dny také. Ale pak jsem byla ráda, že mě zastoupila kaskadérka. Byla to docela rána! Také bylo zajímavé pozorovat „vlastní“ nehodu.

Víte, co lidé v souvislosti s vaším jménem nejčastěji vyhledávají na Googlu?
Slyšela jsem, že je zajímá přítel a spodní prádlo (smích). Tak přítele mám, jsem už dva roky šťastně zadaná.

A s tím spodním prádlem je to jak?
To bude asi souviset s jednou scénou v seriálu Krejzovi, kde jsem se producírovala v prádle.

Nemáte se za co stydět, ale příjemné to asi není, že?
Je to součást práce, není to asi úplně nejvíc přirozená věc promenádovat se před dvaceti lidmi ze štábu. Ale je to i jejich práce, je to i moje práce, stud musí jít stranou. Nemám naštěstí komplexy ze svého těla, problém mi to nedělá, ale že bych to vyhledávala, to vážně ne.

A to jsou ty chvíle, kdy neherečtí rodiče možná trošku trpí, že mají doma herečku…
Myslím, že tušili, co ze mě bude. Od malička si ze mě dělali legraci, že jsem hérečka. Vždycky jsem byla umělecká duše. Kromě herectví se věnuju tanci. Naplňuje mě to a baví. Herectví ke mně přišlo samo, oslovila mě paní z agentury, a tak jsem tady.

Sestřičky se teď točí o sto šest. Máte vůbec přes léto na přítele čas?
Určitě. Sice žádnou dovolenou plánovat nemůžeme, ale na výlety do přírody vyrážíme. Jinak máte pravdu, léto je pracovní. Kromě natáčení jsem s kamarádkou pořádala taneční tábor pro děti, kde jsem učila. Moc jsem se na něj těšila, ale nakonec to bylo o častém přejíždění do Prahy na natáčení Sestřiček.

🔴 ŽIVĚ: Míša Dittrichová a Natálie Halouzková

Míša Dittrichová alias sestřička Libuška představuje novou posilu rubavského urgentu Natálii Halouzkovou, na kterou se můžete těšit v roli sestřičky Katky.

Zveřejnil(a) Sestřičky Modrý kód dne Úterý 18. srpna 2020

Dějová linka „Katka“Natálie Halouzková
Když jsi zdravotní sestra, odstěhuješ se od rodičů a nastoupíš do své první práce, ale tam narazíš na pár lidí, které bys nejraději nepotkala. Asi jsem měla o práci na urgentu naivní představu. No, tak se budu muset poprat s realitou…Do rubavské nemocnice nastupuje zdravotní sestřička Katka hned po škole. Je nezkušená, ale natěšená a motivovaná dělat svoji práci, jak nejlépe dovede. Její mladická naivita brzy narazí na tvrdou realitu. Tedy na Matyho (David Gránský), kterého zná už od dětství. Vždycky k němu vzhlížela, ale už nejsou děti, i když Maty se k ní tak stále chová. Mezi jejich rodinami to navíc vře. To, že má Katka pracovat s Matym, nese těžce její matka Ivana (Daniela Šinkorová), přičemž otec Radek (Martin Preiss) se snaží být oporou oběma svým ženám. Katku nakonec čeká odhalení velkého rodinného tajemství, které změní všechno.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.