Soutěžte o Carnilove kapsy pro psy plné masa divokého původu

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíček Carnilove kapes pro psy vyhrávají Martina Z., Praha – Východ; Šimon B., Černošice a Daniela J., Praha. Výhercům gratulujeme!

I když je dnes vnímáme jako naše chlupaté mazlíky, v hloubi jejich duše stále dřímá dravá šelma. A šelma potřebuje maso. Nové velké kapsy Carnilove s kousky divokého masa v paštice pro psy a Carnilove kapsičky s filety divokého masa v omáčce pro kočky tu jsou kvůli tomu, aby instinktivní lásku k masu uspokojily a přenesly vaše čtyřnohé miláčky zpátky do divočiny. Lov právě začal! 

Šelmám na stopě
V průběhu soužití s člověkem přizpůsobovali psi i kočky jídelníček stravě svého lidského parťáka a čím dál tím víc se tak vzdalovali potravě, která odpovídá jejich dravým kořenům. Kapsičky Carnilove navrací našim milovaným šelmám jejich přirozený jídelníček plný masa, bylinek a lesního ovoce. Nálož masa divokého původu tak můžete kdykoliv vytáhnout „z kapsy“ a dopřát chlupatým mazlům přírodní hostinu přesně podle jejich gusta a přirozených stravovacích návyků.

Nové kapsy a kapsičky Carnilove obsahují 85 % masa divokého původu, které doplňují luční a lesní byliny a ovoce. Kočičí chutě potěší masové filety ve šťávě, psi si zase pochutnají na kouscích masa v paštice. Kapsičky slouží jako kompletní krmivo, žravý topping na granule i jako odměna pro poslušného parťáka. Všechny ingredience byly navíc voleny tak, aby prospívaly celkovému zdraví zvířete. Proto v jejich složení nenajdete žádné obiloviny nebo brambory.

Vybrali jsme za vás! Tenhle multipack ukrývá přirozený kočičí jídelníček plný masa, bylinek a lesního ovoce. Kachna se šantou, bažant s malinovým listím, pstruh s echinaceou a krůta s kozlíkem. Tyto kombinace navrátí vaši šelmu k jejím dravým kořenům. Tak na co čekáte? Lov právě začal! ?? https://carnilove.cz/cs/node/64278

Zveřejnil(a) Carnilove dne Středa 22. července 2020

Je to v „kapse“
Carnilove kapsičky pro kočky (85 g) jsou dostupné v sedmi příchutích, a to kachna se šantou, bažant s malinovým listím, křepelka s pampeliškou pro kastrované kočky, krůta s kozlíkem, divočák s heřmánkem, pstruh s echinaceou a králík s měsíčkem pro koťata.

Pro psy je poté určeno devět příchutí v mega náloži 300 g: bizon s plátky růží, kapr s černou mrkví, kachna s bojínkem, pštros s ostružinami, bažant s listy maliníku, křepelka se žlutou mrkví, losos s borůvkami pro štěňata, jelen s listem jahodníku a divočák se šípky.

Představujeme vám žhavou Carnilove novinku, kterou jsou masové kapsy pro psy! ? Nové kapsy Carnilove obsahují 85 % masa divokého původu, které doplňují luční a lesní byliny a ovoce. Kapsičky slouží jako kompletní krmivo, žravý topping na granule i jako odměna. ?https://bit.ly/CarnilovePouches

Zveřejnil(a) Carnilove dne Úterý 19. května 2020

Tři výherci získají balíček Carnilove kapes pro psy v hodnotě 500 Kč.

Soutěž otázka: Který druh masa v recepturách Carnilove kapes pro psy nenajdete?
a) Bažantí
b) Pštrosí
c) Jehněčí

Nápovědu najdete: www.carnilove.cz

I když je dnes vnímáme jako naše chlupaté mazlíky, v hloubi jejich duše stále dřímá dravá šelma. A šelma potřebuje maso. Nové velké kapsy Carnilove s kousky divokého masa v paštice pro psy tu jsou kvůli tomu, aby instinktivní lásku k masu uspokojily a přenesly vaše čtyřnohé parťáky zpátky do divočiny. Lov právě začal! ?? https://bit.ly/CarniloveDogPouches

Zveřejnil(a) Carnilove dne Středa 27. května 2020

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 6.9.2020. Vyhrává 400., 500. a 600. odpověď. Do předmětu uveďte: Carnilove. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.carnilove.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.