Dominika Myslivcová slavila narozeniny: Netradičně v modré a s velkými plány!

Jak se sluší na českou Barbie, oslava šestadvacátých narozenin byla v jejím podání velmi netradiční. Žádná bujará party, ale spořádaně v kruhu rodiny a blízkých. A ještě jedna věc mohla její fanoušky malinko zarazit – Dominika Myslivcová byla totiž v modré barvě tifany, tentokrát žádná růžová!

Oslava narozenin Dominiky Myslivcové v komorním duchu? Nevěřili byste, že? Přeci je to pravda. „Ano, byla jsem doma v Ostravě. Užili jsme si to s rodinou a přáteli,“ svěřila se Myslivcová. Možná je to tím, že Dominika už je opravdu velká holka. Což by se nakonec také dalo v šestadvaceti letech předpokládat. Nebo také tím , že o výzdobu se starala maminka známá baby fotografka Natalie Myslivcová.

A určitě jde také o to, že Myslivcová má spoustu práce, jde z natáčení do natáčení. Například od 9. září můžete vyrazit do kina na premiéru filmu Ženská pomsta, kde si střihla roli sexy barmanky. Objeví se po boku takových hvězd jako je Robert Jašków, Petr Rychlý, Miroslav Etzler, Dana Morávková a mnoha dalších.

Pro ty, kdo Dominiku znají, však bylo na její oslavě mnohem pozoruhodnější něco jiného. Youtuberka se totiž objevila v modrém outfitu, růžová tentokrát zůstala ve skříni.

„Možná je čas růžovou odložit. Nebo ne, co myslíte? Třeba by mi mohli moji fanoušci napsat, co si o tom myslí,“ usmívala se Myslivcová. Co vy na to? Za nás je Dominika zkrátka růžová. Na druhou stranu, třeba je opravdu čas na změnu…

Zdroj a foto: archiv D. Myslivcové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *